امروز: 1398/06/26 | Tuesday 17th of September 2019
مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:

طراحی و اجرای دوره‏ های آموزشی ضمن خدمت برای کارشناسان حقوقی

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران از طراحی و اجرای  دوره‏های آموزشی ضمن خدمت برای کارشناسان حقوقی ستاد مرکزی و ادارات کل استانی در چارچوب برنامه عملیاتی سازمان خبر داد.

ادامه مطلب

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور:

پناهندگان جهت دریافت دفترچه بیمه سلامت به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور از ادامه مرحله پنجم طرح بیمه سلامت پناهندگان خبر داد و گفت: تمامی پناهندگان می‌توانند جهت ثبت نام به یکی از دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کرده و دفترچه خود را دریافت کنند.

ادامه مطلب

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بیمه سلامت ارایه خدمات را دهک بندی کند/ بیمه پایه متعلق به تمام اقشار است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: بیمه سلامت باید برای دستیابی به اهداف خود خدمات درمانی را طبق دهک های جامعه ارایه دهد.

ادامه مطلب

مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران:

تاکنون 500 هزار جلد دفترچه برای مددجویان کمیته امداد صادر شده است

مدیر کل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت در خصوص آخرین وضعیت بیمه مددجویان کمیته امداد گفت: صدور دفترچه به مددجویان به وضعیت باثباتی رسیده و تاکنون برای 500 هزار نفر دفترچه صادر و پزشکان خانوار آنها مشخص شده است.

ادامه مطلب

رئیس گروه بازرسی دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران:

بهداشت روان کارکنان باعث افزایش کارایی و سطح بهره ‌وری می‌شود

رئیس گروه بازرسی دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران گفت: بهداشت روان کارکنان در هر سازمان و مؤسسه از جمله مسایل مهمی است که باید به آن توجه شود و مدیران باید به نیروی انسانی و تأمین امکانات رفاهی، خواسته‌ها و نیازهای آنان به عنوان عاملی برای افزایش کارایی و سطح بهره وری توجه کنند.

ادامه مطلب

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس:

یارانه بخش های غیرضرور به بیمه سلامت اختصاص پیدا کند

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: حل مشکلات اعتباری بیمه ها با اختصاص یارانه بخش های کم اهمیت به حوزه سلامت امکان پذیراست.

ادامه مطلب

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت در گفت‌وگو با آی‌هینا مطرح کرد:

هزینه 40 میلیارد تومانی بیمه سلامت برای آزمایش‌های تیروئید

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت با اشاره به اینکه این سازمان در سال 97 حدود 40 میلیارد تومان بابت آزمایشات تیروئید پرداخت کرده است، گفت: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد که انجام بسیاری از این آزمایشات برای بیماران غیر ضروری است.

ادامه مطلب

مدیرعامل اسبق سازمان بیمه سلامت در گفت‌وگو با آی هینا:

جلوگیری از هدر رفت منابع با نظارت حاصل می‌شود / بیمه‌ها باید به سمت پیشگیری حرکت کنند

مدیرعامل اسبق سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت باید به جای کاهش خدمات، روی قطب‌های هزینه‌ای متمرکز شده و از هدر رفت منابع جلوگیری کند که این کار با نظارت حاصل می‌شود. بیمه‌ها باید خرید راهبردی خدمات سلامت را هم انجام بدهند تا قیمت کاهش یافته را اعمال کنند.

ادامه مطلب

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

بیمه سلامت با بودجه فعلی بهترین خدما ت را ارایه می کند / لزوم نگاه جدی متولیان درتعیین اعتباربیمه

مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: بیمه سلامت باید طبق بودجه هزینه کند، لذا تصمیم گیرندگان باید در تعیین میزان بودجه و هزینه ها بیشتر توجه کنند.

ادامه مطلب

مدیر گروه سیاستگذاری و اقتصاد سلامت موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی در گفت‌وگو با آی‌هینا:

سازمان‌های بیمه‌گر باید مدعی اصلی اجرای راهنماهای بالینی در کشور باشند/ اطلاع رسانی و آموزش نیاز اصلی اجرای راهنماهای بالینی

مدیر گروه سیاستگذاری و اقتصاد سلامت موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی گفت: در صورتی که بیمه از نظرعلمی و انضباطی این مسئولیت را بر عهده بگیرد و پرداخت‌ها را براساس راهنماهای بالینی انجام دهد، پزشک و مرکز درمانی موظف به اجرای آن خواهد شد و میزان تقاضاهای القایی تا حدود زیادی کاهش خواهد یافت.

ادامه مطلب

مدیر کل امور بین الملل سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با آی‌هینا:

بخشی از خرید راهبردی منطبق با اصول و استاندارد نیست

مدیر کل امور بین الملل سازمان تأمین اجتماعی همکاری وزارت بهداشت با سازمان‌های بیمه‌گر را نقطه عطفی در شرایط کمبود منابع حوزه سلامت دانست و افزود: برای اینکه با همین میزان منابع بیشترین خدمات سلامت را خریداری کنیم بهترین اقدام خرید راهبردی است.

ادامه مطلب