امروز: 1398/02/30 | Monday 20th of May 2019

دیدار مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با همکاران روابط عمومی این سازمان

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به مناسبت روز و هفته روابط عمومی از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان بازدید ‏و با همکاران روابط عمومی دیدار و گفت‌وگو کرد.‏

ادامه مطلب

عضو کمیته بیمه سلامت در گفت‌وگو با آی‌هینا:

فشارخون با افزایش خطر بیماری‌های قلبی عروقی همراه است/ فشار خون عامل 18 میلیون مرگ در سال است

عضو کمیته بیمه سلامت با اشاره به اینکه پرفشاری خون مهمترین عامل خطر قابل تغییر برای همه بیماری‌ها و مرگ در سراسر جهان است، گفت: این بیماری با افزایش خطر بیماری‌های قلبی عروقی همراه است. 

ادامه مطلب

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل:

قوانینی که بیمه‌شدگان در مراجعه به آزمایشگاه باید بدانند

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل به قوانین و مقرراتی که بیمه‌شدگان باید در مراجعه به آزمایشگاه نسبت به آن اطلاع داشته باشند اشاره کرد.

ادامه مطلب

ایجاد سومین مرکز خدمات سلامت در نینوای عراق توسط سازمان جهانی بهداشت

سازمان جهانی بهداشت در راستای حمایت از دولت عراق جهت افزایش دسترسی هزاران نفر به خدمات سلامت، سومین مرکز مراقبت‌های بهداشت اولیه در استان نینوا را برای رفع نیازهای سلامت در مناطق تالافر تاسیس کرد.

ادامه مطلب

مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان خبر داد:

پرداخت 90 درصد از مطالبات پزشکان طرف قرارداد نسخه نویسی الکترونیک

مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان گفت: پزشکانی که نسبت به تجویز نسخه الکترونیک اقدام کنند می‌توانند با چاپ صورتحساب و مهر و امضای آن در پایان هر ماه نسبت به ارسال درخواست هزینه های خود اقدام کنند و ۹۰ درصد هزینه درخواستی ، درکمترین زمان به حساب پزشک طرف قرارداد پرداخت خواهد شد.

ادامه مطلب

مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان- کاشان:

مطالبات موسسات خصوصی در دو بخش خصوصی و دولتی پرداخت شد

مدیر سرپرستی بیمه سلامت  شمال استان اصفهان (کاشان) اعلام کرد: مطالبات موسسات خصوصی طرف قراداد با بیمه سلامت شمال استان اصفهان- کاشان در دو بخش خصوصی و دولتی پرداخت شد.

ادامه مطلب

اجراى طرح نسخه الكترونيكى در بوشهر بررسى شد

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از موسسات تشخیصی و درمانی مجری طرح نسخه الکترونیکى در شهرستان گناوه بازديد و روند پيشرفت و اجراى اين طرح را بررسى كرد.

ادامه مطلب

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان:

بهره مندی برخی از بیماران از خدمات پرستاری در طرح هوم کر

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با اشاره به تحت پوشش قرارگرفتن بیمه در طرح هوم کر(خدمات پرستاری در منزل) گفت: 6 استان از جمله همدان به صورت پایلوت این طرح را اجرایی می‌کنند .

ادامه مطلب

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان بیمه سلامت ایران در گفت‌وگو با آی‌هینا:

بهره‌وری حداکثری با پایبندی به اجرای اصول و الزامات نظام مدیریت کیفیت محقق می‌شود

مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در صورتی که اصول و ارزش‌های مدیریت کیفیت در ذهن و تفکر تک تک مدیران و کارکنان سازمان جای گیرد، می‌تواند اثرات قابل توجهی در موفقیت سازمان داشته باشد. 

ادامه مطلب

مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان خبر داد:‏

آغاز صدور دفترچه بیمه سلامت مددجویان کمیته امداد در سیستان و بلوچستان

مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین بیمه سلامت و کمیته امداد امام خمینی (ره) ‏تمامی مددجویان کمیته امداد تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و کار صدور دفترچه بیمه سلامت این مددجویان در استان سیستان و ‏بلوچستان آغاز شده است.‏

ادامه مطلب

مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان تشریح کرد:

آخرین وضعیت پرداختی‌های بیمه سلامت به مراکز طرف قرارداد استان گلستان

مدیرکل بیمه سلامت استان گلستان آخرین وضعیت پرداختی‌های بیمه سلامت به مراکز طرف قرارداد تشخیصی و درمانی در بخش دولتی و خصوصی این استان را تشریح کرد.

ادامه مطلب