امروز: 1399/07/08 | Tuesday 29th of September 2020
در جلسه اعضای شورای منطقه سه سازمان بیمه سلامت ایران مطرح شد:

شناسایی، بررسی مشکلات، روند اجرا و پیشرفت برنامه‌ استان‌ها با حضور مدیر عامل

جلسه اعضای شورای منطقه سه سازمان بیمه سلامت ایران با هدف شناسایی، بررسی مشکلات ، روند اجرا و پیشرفت برنامه‌ها برگزار شد.

ادامه مطلب

رئیس انجمن داروسازان ایران در دیدار با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

آموزش ها ی نسخه نویسی الکترونیک مستمر باشد/ بیان دغدغه و مسائل دارو سازان

رئیس انجمن داروسازان ایران در دیدار با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت: استمرار آموزش ها در نسخه نویسی  الکترونیک، در خصوص دغدغه  و مسائل داروسازان ضرورت دارد.

ادامه مطلب

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

مجلس دربحث بودجه و ردیف های اعتباری به بیمه سلامت کمک می کند/ ضرورت توجه بیش از پیش به بیماران خاص و صعب العلاج

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توجه بیش از پیش بیمه سلامت به بیماران خاص و صعب العلاج  تاکید کرد: مجلس دربحث بودجه و ردیف های اعتباری به بیمه سلامت کمک می کند

ادامه مطلب

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تشریح کرد:

مهم ترین اقدامات سازمان بیمه سلامت با هدف توجه به جهش تولید/ از توسعه دولت الکترونیک تا تولید صافی های همودیالیز در فارماشیمی

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، مهم‌ترین اقدامات این سازمان در راستای اجرای جهش تولید را تشریح کرد و گفت: اجرای طرح‌های الکترونیک و در نتیجه کاهش نیاز به کاغذ و همچنین تولید صافی‌های همودیالیز در شرکت فارماشیمی از جمله این اقدامات است.

ادامه مطلب

امام جمعه شهرستان دامغان استان سمنان:

اقدامات بیمه سلامت در خدمت به مردم به ویژه اقشار ضعیف بسیار ارزشمند است

امام جمعه شهرستان دامغان استان سمنان با اشاره به اینکه خدمت به مردم کار بسیار ارزشمندی است و پاداش بسیار زیادی دارد، گفت: اقدامات بیمه سلامت در خدمت به مردم به ویژه اقشار ضعیف و روستائیان بسیار ارزشمند است. 


حجت الاسلام سید محمدحسینیان در گفت‌وگو با آی‌هینا افزود: امام جمعه شهرستان دامغان استان سمنان افزود: خانواده ای که بیمه نداشته و دارای مشکلات معیشتی است، وقتی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد دوستدار و علاقه مند به نظام شده که این موضوع  بسیار حائز اهمیت است.
امام جمعه شهرستان دامغان استان سمنان در پایان با قدردانی از تلاش‌های خوب سازمان بیمه سلامت افزود: مردم باید از برکات نظام برخوردار شوند و در جریان عملکرد فعالیت های دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرند که این خود سبب افزایش امید به زندگی در مردم می شود.

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان مراوه تپه استان گلستان عنوان کرد:

۹۵ درصد جمعیت مراوه تپه تحت پوشش بیمه سلامت قراردارند

معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری شهرستان مراوه تپه استان گلستان گفت: با وجود کمبود نیروی انسانی در بیمه سلامت شهرستان مراوه تپه، 95 درصد جمعیت این شهرستان  تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و به عنوان نماینده دولت از این عملکرد رضایت داریم.

ادامه مطلب

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز مطرح کرد:

اتصال بیش از ۸۵ درصد مراکز درمانی دانشگاهی به طرح نسخه نویسی الکترونیک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: بیمه سلامت خوزستان با پیگیری و نظارت دقیق در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک موفق به اتصال بیش از ۸۵ درصد مراکز درمانی دانشگاهی در سراسر استان شده و با این اقدام گام بلندی در جهت توسعه نظام سلامت در خوزستان برداشته شده است.

ادامه مطلب

با حضور مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

اولین جلسه اعضای شورای منطقه یک سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد

جلسه اعضای شورای منطقه یک سازمان بیمه سلامت ایران با حضور محمد مهدی ناصحی مدیر عامل سازمان، رضا ممتحن مدیرکل بیمه سلامت استان سمنان، رسول ظفرمند مدیرکل بیمه سلامت مازندران و مهرداد کمانگری مدیر کل بیمه سلامت استان گلستان برگزار شد.

ادامه مطلب

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت تشریح کرد:

سطح ارایه خدمات ومراقبت های سلامت درسازمان بیمه سلامت

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت، ارایه خدمات و نوع مراقبت های سلامت به جامعه تحت پوشش درسازمان متبوع خود را تشریح کرد. 

ادامه مطلب

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

باید بیشترین توجه را به کادر بهداشتی و درمانی روستاها داشته باشیم / استقرار نظام ارجاع تا سطح نهایی یکی از اهداف است

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع یکی از وظایف و نکات مهم محسوب می‌شود که به آن اعتقاد داریم و باید اجرایی شود و از طرفی باید بیشترین توجه را به کادر بهداشتی و درمانی در روستاها داشته باشیم.

ادامه مطلب

معاون بهداشت وزارت بهداشت:

ارتقای حوزه بهداشت نیازمند نگاه بلند مدت است

معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: افرادی می‌توانند حوزه بهداشت را ارتقا بدهند که نگاه بلند مدت داشته و برنامه پایداری داشته باشند و برنامه پزشکی خانواده و نظام ارجاع یکی از اقداماتی است که امیدواریم با کمک سازمان بیمه سلامت به ثمر بنشیند.

ادامه مطلب