امروز: 1399/03/15 | Thursday 4th of June 2020
عصر امروز صورت گرفت:

امضاي قرارداد بيمه تكميلي درمان بازنشستگان كشوري با شركت بيمه آتيه سازان حافظ

عصر امروز قرارداد بيمه تكميلي درمان بازنشستگان كشوري با شركت بیمه آتیه‌سازان حافظ به امضا رسيد.   

به گزارش خبرنگار آي هينا،جمشید تقی‌زاده در آیین امضای قرارداد بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری که عصر امروز با حضور طاهر موهبتی مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد،  با تاكيد بر اينكه پس از حقوق یکی از مهمترین مطالبات بازنشستگان بحث بیمه تکمیلی آنها است، گفت: سهم صندوق بازنشستگي كشوري در قرارداد جديد با بيمه آتيه سازان حافظ ٣٠ درصد افزايش يافت و این اولین باری است که این اتفاق می‌افتد.

وي با بيان اينكه مراکز درمانی دولتی، داروخانه‌ها و پاراکلینیک‌ها توسط بیمه آتیه‌سازان حافظ توسعه یافته است، افزود: یکی از برنامه‌های صندوق بازنشستگی حذف صدور حواله و معرفی‌نامه به مراکز درمانی است که این کار به مرور انجام خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی كشوري در خصوص بيماران خاص بيان كرد: براي بیماران خاص که جمعیت 33 هزار نفری را شامل می‌شوند خدمات خوبی در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری همچنین به الکترونیکی کردن خدمات بیمه تکمیلی اشاره کرد و گفت: این موضوع باعث کاهش تعداد مراجعات به مراکز می‌شود که مورد توجه قرار دارد و ما می‌توانیم با کاهش تعداد مراجعات رضایت مراجعه کنندگان را داشته باشیم.

تقی‌زاده گفت: همه وزارتخانه‌ها باید به کرامت بازنشستگان اهمیت داده و آن را حفظ کنند و با توجه به اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان باید برای آینده این افراد هم فکری شود چرا که پس از 60 سالگی سه چهارم هزینه‌هایشان مربوط به درمان است.

مدیرعامل سازمان بازنشستگی کشوری گفت: باید سازمان‌ها به این سمت بروند که مدیریت کلان برای بازنشستگان داشته باشند چرا که صندوق بازنشستگی به تنهایی نمی‌تواند از عهده تمام خواسته‌های بازنشستگان برآید.

وی با اشاره به اینکه یک میلیون و 400 هزار بازنشسته به همراه خانواده‌هایشان جمعیتی بالغ بر 2 میلیون و 200 هزار نفر می‌شوند می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی بازنشستگی بهره‌مند شوند.

برچسب ها: منتخب