امروز: 1398/08/21 | Tuesday 12th of November 2019
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه خبرداد:

آغاز اجرای پایلوت نسخه نویسی الکترونیکی درهرسین

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با اشاره به استقرار سامانه نسخه نویسی الکترونیک گفت: پایلوت این طرح که با حذف دفترچه درمانی همراه است درشهرستان هرسین خواهد بود.

کیومرث مظفری درگفت وگو با خبرنگار آی هینا، از تبدیل خدمات سطح یک روستایی به سطح 2 و 3 در برخی مناطق استان کرمانشاه به عنوان یکی از طرح های در دست اجرای این سازمان درسطح استان یادکرد.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه افزود: درتبدیل روش های سنتی به الکترونیک نیز فعالیت های متعددی داشته ایم که تایید دارو، تایید خدمات ام.آر.آی، خسارت متفرقه،استقرار سامانه استحقاق سنجی وحذف دفترچه دربیمارستان های دانشگاهی که تاثیر زیادی در رفع هم پوشانی دارد، نمونه ای از آن است.

مظفری افزود:50هزارنفر ازجمعیت شهرستان هرسین زیرپوشش بیمه ای قرار گرفته اند که شامل صندوق کارکنان دولت، خانواده شهدا و ایثارگران،طلاب وروحانیون،دانشجویان ومددجویان بهزیستی،روستاییان وعشایر و صندوق ایرانیان می باشد.

مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه ادامه داد: درشهرستان هرسین27 هزار نفر روستایی دارای دفترچه بیمه سلامت می باشند و32مرکز درمانی و 2دفترپیشخوان درشهرستان هرسین وبخش بیستون نیز طرف قراردادبابیمه سلامت هستند که ماهیانه1میلیارد و700میلیون تومان بابت هزینه های درمانی بیمه شدگان این شهرستان پرداخت می شود.

برچسب ها: منتخب استانها