امروز: 1398/04/31 | Monday 22nd of July 2019
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت:

هزینه درمانی از سیل زدگان دریافت نمی شود / توضیح درباره یک شیطنت رسانه ای

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: هزینه درمانی از سیل زدگان دریافت نمی شود و بیمه سلامت نیز برای تسهیل امور، اعلام کرده که نیازی به ارائه دفترچه نیست و امور درمانی با ارائه کد ملی انجام می شود.

محمد هاشمی در گفت و گو با خبرنگار آی هینا درباره مطالب منعکس شده در یکی از رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر تکذیب اظهارات مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره دریافت هزینه امور درمانی از سیل زدگان افزود: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره این موضوع هیچ اظهار نظری نکرده و گفته است که درباره دریافت هزینه ها، معاونت درمان وزارت بهداشت باید اظهار نظر کند.

 وی با بیان اینکه تکذیب خبر دریافت هزینه درمان از مردم توسط معاون کل وزارت بهداشت نیز مربوط به روزهای گذشته و  بی ارتباط با مصاحبه مدیر عامل سازمان بیمه سلامت بوده است؛  ادامه داد: سازمان بیمه سلامت متولی دریافت یا عدم دریافت هزینه نیست و مشخص کردن این موضوع بر عهده وزارت بهداشت است.

 هاشمی بیان کرد: آنچه در شرایط خاص فعلی از عهده سازمان بیمه سلامت بر می آمد، تسهیل امور جهت دریافت خدمات درمانی بدون نیاز به دفترچه بود که در همان روزهای ابتدایی وقوع سیل در استان گلستان اعلام و اجرایی شد و سپس به سایر استان هایی که درگیر سیل شدند نیز تسری یافت.

 مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: در شرایط فعلی که هموطنان در شرایط دشواری در استان های سیل زده به سر می برند، همه نیروهای کشور دست به دست هم دادند تا رنج مردم سیل زده کمتر شود و سازمان بیمه سلامت نیز در کنار سایر دستگاه های اجرایی در همین راستا فعالیت می کند. / 11

 

برچسب ها: منتخب