امروز: 1399/03/12 | Monday 1st of June 2020
نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

عدالت اجتماعی رویکرد بیمه سلامت درجهت حفظ سلامت محوری جامعه

نماینده زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمه سلامت با رویکرد عدالت اجتماعی در راستای طرح تحول نظام سلامت در حفظ سلامت محوری موفق عمل کرده است.

علیم یارمحمدی درگفت وگو با خبرنگار آی هینا گفت: نمایندگان استان سیستان و بلوچستان درمجلس شورای اسلامی در تلاش هستند با تامین اعتبارات حوزه سلامت بتوانند خدمات با کیفیت به مردم را بهبود بخشند.
وی افزود: مردم در بحث سلامت و درمان احساس آسایش و آرامش خاطر دارند و دولت را دررفع مشکلات بهداشت و درمانی کوشا دیده و احساس امنیت می کنند.
یارمحمدی تصریح کرد: بیمه سلامت با یک رویکرد عدالت اجتماعی در راستای طرح تحول نظام سلامت و اهدا دفترچه بیمه سلامت رایگان به روستائیان و شهرنشینان توانسته گام های مهمی در جهت حفظ سلامت محوری  مردم جامعه بردارد.
وی تاکید کرد: حفظ جایگاه ، منزلت وشخصیت افراد جامعه در مراکز درمانی در موقع نیاز بسیار مهم است که بیمه سلامت توانسته نیاز بیمه ای بیماران را مرتفع سازد.
نماینده مردم زاهدان درمجلس شورای اسلامی گفت: یکی از اهداف اصلی نمایندگان درمجلس تامین منابع موسسات درمانی است که به مردم دررفع مشکلات درمانی و هزینه ها کمک کند.
وی افزود: همت و تلاش دولت و سازمان بیمه سلامت تاکنون بخش بسیاری از نیازمندی های مردم دراستان سیستان و بلوچستان درحوزه بهداشت و درمان را رفع کرده و با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان یکی از استان های محروم جامعه است، امیدواریم تلاش مسئولان دراین بخش ادامه پیدا کند.

برچسب ها: اسلاید