امروز: 1399/03/12 | Monday 1st of June 2020

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت طى پيامى، سال روز تاسیس شرکت آتیه سازان حافظ را تبریک گفت

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت به مناسبت تاسيس شركت آتیه سازان حافظ سالروز تاسیس این شرکت را تبریک گفت.

 به گزارش آى هينا، طاهر موهبتى در اين پيام به مناسبت سالروز تاسيس شركت آتيه سازان حافظ نوشت: آتيه سازان حافظ، با هدف خدمت رسانى در حوزه بیمه های درمان تکمیلی به مردم عزيز ايران شکل گرفت و هم اکنون به عنوان كارگزار تخصصى بيمه هاى تكميلى سازمان بيمه سلامت کشور، مايه دلگرمى بيمه شدگان ارجمند به خصوص  ٥.٥ میلیون نفر از بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی بوده  و از زمان تاسیس تا به امروز با تمام توان و ظرفیت خود در مسیر اهداف بیمه های سلامت کشور و در راستای ارائه خدمات مطلوب به ملت ايران گام برداشته است.
وى ادامه داد: وجود مدیران و کارکنان متخصص و متعهد در کنار شبکه گسترده شعب و نمایندگی های سراسر کشور در راستاى فراهم آوردن موجبات رضايت خاطر بيمه شدگان، نشان از عزم و اراده راسخ شركت آتيه سازان حافظ برای حضور به عنوان نهادی اثرگذار در مسیر كمك به ارتقاى استاندارد بیمه های سلامت كشور عزیزمان دارد.
مديرعامل سازمان بيمه سلامت نوشت: امید است هجدهمين سالگرد تاسیس شرکت بیمه درمان آتیه سازان حافظ در سايه لطف خداوند متعال سالی مملو از موفقیت برای اين مجموعه، کارکنان، نمایندگان و بیمه شدگان محترم این شرکت باشد. / ١١

برچسب ها: منتخب