امروز: 1399/03/12 | Monday 1st of June 2020
دبیر شورای سیاست گذاری و راهبردی نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت:

ایده‌های برتر رویداد هم اندیشی بیمه سلامت پایان تیر ماه معرفی می‌شوند

دبیر شورای سیاست گذاری و راهبردی نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت گفت: پیشنهادات و ایده‌های برتر نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت پس از جمع بندی و داوری نهایی در پایان تیر ماه 98 معرفی می‌شوند و از پیشنهادات و ایده‌های نهایی در سازمان بیمه سلامت استفاده خواهد شد.

مهدی نوروزیان در گفت‌وگو با خبرنگار آی هینا درباره نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت افزود: رویداد هم اندیشی بیمه سلامت سال 97 آغاز و بیش از 300 پیشنهاد و ایده در این رویداد به دست ما رسید که این پیشنهادات در 2 مرحله و توسط 2 گروه جداگانه داوری شد. در مرحله اول هر پیشنهاد توسط 3 داور و در مرحله دوم پیشنهادات توسط خبرگان بیمه‌های پایه داوری شد.

 وی ادامه داد: در مرحله دوم داوری، 36 ایده باقی ماند که در نهایت 4 ایده برتر انتخاب شد و در برخی محورها ایده برتر وجود نداشت. این موضوع نشان می‌دهد که دقت زیادی دراعلام نظر و بررسی ایده‌ها انجام شده است. البته همه ایده‌ها در یک کتاب منتشر می‌شود و از پیشنهادات و ایده‌های نهایی حتما استفاده می‌شود.

 دبیر شورای سیاست گذاری و راهبردی نخستین رویداد هم اندیشی بیمه سلامت اظهار داشت: اگر قانون، دستورالعمل و ضابطه‌ای برای اجرای ایده‌های برتر وجود داشته باشد، آن پیشنهاد به واحد فنی مربوطه در سازمان بیمه سلامت ارجاع داده می‌شود تا زمینه‌های اجرای آن فراهم شود و اگر زمینه قانونی اجرا فراهم نباشد، سازمان بیمه سلامت به سمت تدوین قانون و دستورالعمل اجرای آن ایده خواهد رفت. / 11

 

برچسب ها: منتخب