امروز: 1399/04/21 | Saturday 11th of July 2020
مدیرعامل گروه صنعتی دیالایف سوییس:

انتقال تکنولوژی تولید صافی همودیالیز به ایران، ۱۸ ماه طول می‌کشد

مدیرعامل گروه صنعتی دیالایف سوییس گفت: انتقال تکنولوژی تولید صافی همودیالیز به ایران در چند مرحله انجام می‌شود که مرحله اول مربوط به ایجاد کارخانه اصلی است و حدود ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد. برای این دوره زمانی بسته کاملی در نظر گرفته شده که به صورت حمایت از مواد خام، همکاری‌های فنی، همکاری در دریافت گواهینامه‌های بین المللی و غیره است.

 

به گزارش خبرنگار آی هینا، فرانک تینتی در نشست عقد تفاهم نامه برای انتقال تکنولوژی تولید صافی همودیالیز به ایران افزود: محصولات این شرکت در سطح جهان عرضه شده و به ۵۱ کشور صادر می‌شود و زنجیره کاملی از محصولات مربوط به دیالیز را عرضه می‌کنیم. یکی از کارهای این شرکت، انتقال تکنولوژی به سایر کشورهاست.

 وی ادامه داد: انتقال تکنولوژی یکی از مسیرهایی برای ایجاد علاقمندی برای کشورهاست تا محصول مربوطه را در کشور خود تولید کنند. در این زمینه با شرکت فارماشیمی گفت‌وگوهایی انجام شد.

 تینتی بیان کرد: بعد از ساخت کارخانه اصلی، آمادگی برای صادرات محصول هم مورد نظر است. البته امیدواریم این قدم اول همکاری با موفقیت انجام شود و در قدم‌های بعدی در زمینه تولید سایر محصولات و مراکز مربوط به دیالیز همکاری داشته باشیم. / ۱۱

برچسب ها: منتخب