امروز: 1399/03/15 | Thursday 4th of June 2020
مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران خبر داد:

طراحی و اجرای دوره‏ های آموزشی ضمن خدمت برای کارشناسان حقوقی

مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران از طراحی و اجرای  دوره‏های آموزشی ضمن خدمت برای کارشناسان حقوقی ستاد مرکزی و ادارات کل استانی در چارچوب برنامه عملیاتی سازمان خبر داد.

سید عبدالرحیم ترابی در گفت‌وگو با آی‌هینا به اهمیت آموزش به نیروی انسانی اشاره کرد و گفت:  امروزه در همه سازمانها ، نیروی انسانی از سایر مولفه های سازمانی، دارای اهمیت بیشتری است. اهمیت نیروی انسانی تا حدی است که برخی صاحبنظران  بر این عقیده هستند که آنچه در نهایت روند توسعه اقتصادی و اجتماعی یک کشور را تعیین می‌کند، منابع انسانی آن کشور است، نه سرمایه و یا منابع مادی دیگر.
 
وی ادامه داد: این منابع انسانی هستند که سرمایه‌ها را متراکم می‌سازند؛ از منابع طبیعی بهره‌برداری می‌کنند، سازمان‌های اجتماعی و اقتصادی و سیاسی را به وجود می‌آورند و توسعه ملی را پیش می‌برند. سازمانی که نتواند مهارت ها و دانش افرادش را توسعه دهد و از آن به نحو مؤثری بهره‌برداری کند، قادر نیست خود را در دنیای سرشار از رقابت امروزی حفظ کند.
 
مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان بیمه سلامت ایران افزود: براین اساس این دفتر در چارچوب برنامه عملیاتی سازمان، با توجه به اهمیت بالای معاملات دولتی و همچنین لزوم آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر اموال دولتی، دوره‏های آموزشی ضمن خدمت را برای کارشناسان حقوقی ستاد مرکزی و ادارات کل استانی طراحی و اجرا می‏‌کند./
33

برچسب ها: منتخب