امروز: 1399/04/21 | Saturday 11th of July 2020
امام جمعه بوکان:

خدمات رسانی بیمه سلامت نشاط اجتماعی را افزایش می دهد

امام جمعه بوکان گفت: برای افزایش نشاط اجتماعی باید کاهش مشکلات سازمان های بیمه گر از جمله بیمه سلامت را دردستورکار قرارداد.

ماموستا عباس احمدی امام جمعه شهرستان بوکان در گفت وگو با خبرنگار آی هینا، با تاکید بر خدمت به مردم ، خدمات اداره بیمه سلامت را در شهرستان بوکان را مثبت ارزیابی کرده و تصریح کرد: ما همیشه همراه و پشتیبان کارکنان خدوم اداره بیمه سلامت هستیم تا این افراد را در خدمت رسانی به مردم شریف یاری کنیم .

 امام جمعه شهرستان بوکان خدمت رسانی به مردم را از موهبت هایی دانست که موجب آرامش روحی انسان ها می شود و این توفیقی است که نصیب کارکنان این اداره شده است .

 وی تاکید کرد: برای سازمان های بیمه گر از جمله بیمه سلامت باید فضای خدمت رسانی مناسب به بیمه شدگان را فراهم کرد، طی سالیان گذشته مردم درحوزه بهداشت ودرمان دچار مشکلاتی شدند که بخشی از این حوزه همانند سازمان بیمه سلامت می تواند بیشترین دغدغه مردم را کاهش دهد؛ لذا از دولت و مجلس شورای اسلامی انتظار می رود که از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکنند.

 امام جمعه بوکان با اشاره به اینکه حوزه سلامت نسبت به سایر بخش های کشور از اهمیت بیشتری برخوردار است اظهارداشت: اگر دولت بتواند درتوزیع اعتبارات به سایر نهادها و ارگان ها منابع لازم را به دستگاه های دارای اولویت ازجمله حوزه سلامت اختصاص می دهد، می توان امیدوار بود که جامعه درمسیر افزایش نشاط اجتماعی و  کاهش نرخ بیماری های روحی و جسمی حرکت کند./22

 

برچسب ها: منتخب