امروز: 1399/03/18 | Sunday 7th of June 2020
فرمانده بسیج سازمان بیمه سلامت:

بسیج پیشگام در تامین امنیت کشور

 فرمانده  بسیج سازمان بیمه سلامت گفت: نیروی بسیج درطول 3 دهه گذشته درتامین امنیت کشور فعالیت های بسیاری داشته است.

فرهاد فیروزبخت در گفت وگو با خبرنگار آی هینا گفت: به فرموده امام(ره) بسیج شجره طیبه ، درخت تناور و پرثمری است که شکوفه های آن بوی بهاروصل، طراوت و حدیث عشق می دهد و این جمله به مفهوم این است که بسیج نیروی مخلصی است که درمواقع حساس و دربزنگاه های حیاتی، رکن کین نظام بوده و با جانفشانی از نظام صیانت می کند.

 فرمانده  بسیج سازمان بیمه سلامت افزود:  ساده زیستی، صفا و صمیمیت، ایثار و گذشت، بهره گیری در حد نیاز و بیشترین بازدهی و ایمان قوی از خصوصیاتی هستند که بسیجیان  از آنها  برخوردارند، لذا همین ویژگی ها بود که توانست بسیج را به نیرویی پرتوان  برای حراست و نگهبانی از اسلام و ارزش ها و هنجارها تبدیل کند.

 وی با بیان اینکه  بسیج نه تنها در دوران جنگ بلکه در دوران سازندگی نیز نقش موثر و ارزنده ای در کشور داشته است تصریح کرد: در دوران سازندگی، مردان رزم و پیکار، یعنی بسیجیان درلباس مهندسان ، پزشکان ، مدیران و مدرسان دانشگاه و کارگران به سازندگی میهن مشغول شدند.

 فرمانده بسیج سازمان بیمه سلامت گفت: عملکرد بسیج در ابعاد اجتماعی نیز گسترده و وسیع است، افزون براین موارد تلاش و نقش آفرینی درفضای علمی کشور و کمک به تولید علوم اسلامی از مهم ترین وجوه حیات اجتماعی بسیج است.

 فیروز بخت با تاکید براینکه بسیج  سازمان بیمه سلامت در کنار دیگر نیروهای بسیج تمام تلاش خود را مبنی بر حفظ و اشاعه  دستاوردهای  شجره طیبه بسیج بکار گرفته و خواهد گرفت اظهار داشت: بسیجیان اثبات کرده اند درمیدان های  مختلف انقلاب اسلامی  از جمله  تامین امنیت کشورو میدانهای علمی و تخصصی فعالیت های بسیاری دارند.

برچسب ها: منتخب