امروز: 1399/05/14 | Tuesday 4th of August 2020
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت خبرداد:

اتمام استقرار نرم افزار تبادل الکترونیکی اسناد بستری در بیمارستان های دولتی تا پایان سال

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت، از اتمام استقرار نرم افزار تبادل الکترونیکی اسناد بستری در بیمارستان های دولتی تا پایان سال خبرداد.

مهدی نوروزیان در گفت وگو با خبرنگار آی هینا، با اشاره به اینکه اتمام استقرار نرم افزار تبادل الکترونیکی اسناد بستری درکل کشورتا پایان سال در بیمارستان های دولتی انجام خواهد شد گفت: تکمیل و توسعه سامانه های نسخه نویسی، استحقاق سنجی و سامانه تایید خدمات و دارو درجریان رسیدگی قرار داشته و‌کماکان ادامه دارد و اجرای این پروژه ها تا پایان سال تکمیل می شود.

 وی درخصوص برخی خدمات انجام شده درسازمان بیمه سلامت افزود: مقرر شده که از کارکنان نظرخواهی صورت گیرد، لذا قرار است که از طریق پیامک نظرات دریافت شود؛ بدون شک این مساله اتخاذ هرگونه تصمیمی برای سال آینده را آسان تر خواهد بود.

 مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت افزود: همچنین درخصوص موارد مطرح شده درجلسات مدیرعامل با کارکنان قرار است که طبق قانون مسائل پیگیری شود، از سوی دیگر طی هفته آینده سامانه ای درسازمان راه اندازی می شود، تا کارکنان بتوانند با استفاده از این سامانه اقدام به استفاده از خدمات پزشک عمومی و دندان پزشکی کنند.

 وی تصریح کرد: همچنین نرم افزار رزرو برای کسب آمار تعداد متقاضیان دریافت غذا بارگذاری خواهد شد، ضمن اینکه درروزهای آینده درمورد وضعیت پذیرایی و نظافت ساختمان از کارکنان به صورت پیامکی نظرخواهی می شود؛ البته درطی چند هفته گذشته با کارکنان و مدیران دراین خصوص رایزنی شده و برخی نواقص نیز مرتفع شده است.

 نوروزیان تاکید کرد: تعداد کلاس های آموزشی کارکنان طی چند هفته گذشته به میزان حداقل 40 ساعت بوده است، اما آموزش ها ادامه داشته و قرار است عمده آموزش ها از سال آینده به صورت غیرحضوری انجام شود.

 مدیرکل منابع انسانی و پشیبانی سازمان بیمه سلامت، درخصوص تعیین نیمرخ شایستگی در انتصابات گفت:  برای 175 نفر از کارکنان تعیین نیمرخ شایستگی صورت گرفته  و برای 320 نفر دیگر از هفته آینده نیمرخ شایستگی انجام می شود، لذا پس از این مرحله انتصابات از پست سازمانی رییس اداره به بالا  از طریق بانک اطلاعاتی خواهد بود.

 وی گفت: افتتاح ساختمان اداره کل بیمه سلامت آذربایجان شرقی در محیط مناسبی صورت گرفته و قرار است  22 بهمن سال جاری این ساختمان افتتاح شود، از سوی دیگر تجهیزات دیتا سنتر سازمان برای اجرای پایگاه برخط اطلاعات بیمه شدگان خریداری و به زودی این تجهیزات نصب می شود ، لذا امیدواریم تا قبل از پایان سال پایگاه برخط بیمه شدگان راه اندازی شود./22

برچسب ها: منتخب