امروز: 1399/03/17 | Saturday 6th of June 2020
دبیر اجرایی ستاد اقامه نماز سازمان بیمه سلامت ایران:

کسب رتبه اول سازمان بیمه سلامت دراستقرار نظام جامع توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز

رئیس اداره سنجش افکار عمومی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: براساس ارزیابی ستاد اقامه نماز وزارت بهداشت ، سازمان بیمه سلامت ایران در میان دستگاه‌های تابعه حوزه سلامت رتبه نخست را کسب کرده است. 

مرتضی سوری در گفت‌وگو با آی‌هینا بیان کرد: هیئت داوران ستاد اقامه نماز وزارت بهداشت با توجه به مأموریت بنیادین نظام جمهوری اسلامی در ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، با استعانت از الطاف الهی و بهره‌گیری از پیام‌های مقام معظم رهبری، عملکرد دستگاه‌های اجرایی درامراقامه نماز را بر مبنای معیارهای نظام جامع برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز مورد بررسی و ارزیابی قرار داده است.

وی ادامه داد: براین اساس عملکرد دستگاه‌های اجرایی در امر اقامه نماز بر مبنای معیارهای نظام جامع برنامه‌ریزی و ترویج فرهنگ اقامه نماز مورد بررسی و ارزیابی قرار داده شد که سازمان بیمه سلامت رتبه اول را از مجموع دستگاه‌های حوزه سلامت کسب کرد. 

دبیر اجرایی ستاد اقامه نماز سازمان بیمه سلامت ایران گفت: برگزاری مستمر جلسات ستاد اقامه نماز، برگزاری دوره آموزشی با موضوع نماز با اعطای امتیاز آموزشی به همکاران ، برگزاری آیین تجلیل از فعالان و خادمان اقامه نماز در دهه فجر انقلاب اسلامی، اعلام فراخوان ایده برتر جهت فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی نماز و تجلیل از 3 ایده برتر در ایام دهه فجر انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌ها و فعالیتهای سازمان بیمه سلامت در شش ماهه دوم سال 98 است که در آخرین جلسه ستاد اقامه نماز تصویب شده است.

سوری افزود: همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز و اهدا جوایز نفیس به برگزیدگان ، بهسازی و تجهیز نمازخانه سازمان ، خرید کتب مرتبط با فرضیه نماز جهت بهره‌برداری همکاران در کتابخانه‌های مستقردر طبقات، مکاتبه با ادارات کل استانی و دریافت گزارش اقدامات انجام شده در حوزه اقامه نماز، برگزاری مسابقه 40 حدیث بین نمازگذاران و اهدای جایزه به برگزیدگان و تدوین جدول هزینه‌ها و اختصاص بودجه مناسب به فعالیت‌های ستاد اقامه نماز از دیگر فعالیت‌های سازمان بیمه سلامت در این زمینه است. 

وی در پایان از پیگیری جدی رئیس و دبیر ستاد اجرایی اقامه نماز سازمان بیمه سلامت در دستیابی به اهداف تعیین شده قدردانی کرد./33

برچسب ها: منتخب