امروز: 1399/05/14 | Tuesday 4th of August 2020
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در دیدار با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت:

جدیت در اقدام، برنامه محوری و تلاش مشفقانه در فعالیتهای سازمان بیمه سلامت مشهود است

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان در دیدار با مدیر عامل سازمان بیمه سلامت گفت:  متولیان امر در سازمان بیمه سلامت بطور جدی پای کارهستند و برنامه محوری و تلاش مشفقانه در فعالیتهای آنان مشهود است

حجت الاسلام علی خاتمی در دیدار با "طاهر موهبتی "مدیر عامل بیمه سلامت کشور افزود:  آمارها و گزارشات مستمر ارائه شده نشان می دهد در سال‌های اخیر اقدامات چشمگیر و قابل توجهی در این حوزه انجام شده است.

وی اضافه کرد:  موضوع حذف همپوشانی دفترچه های بیمه از جمله اقدامات قابل توجه محسوب می شود.

امام جمعه زنجان ادامه داد: اقدامات ارائه شده سازمان بیمه سلامت با وجود تنگناها، مشکلات اقتصادی و مسائل دیگرارزشمند بوده و چشم انداز مناسبی را برای کشور ترسیم کرده است.

وی اظهار داشت: همانطور که محافل علمی و تخصصی بیان داشته اند افزایش اقدامات درمانی غیر ضرور مثل انجام آزمایش ها، تصویر برداری های مختلف مثل ام ار ای و سونوگرافی ... هزینه های زیادی را متوجه کشور می کند در حالی که در خط مقدم مدیریت هزینه این خود ارایه دهندگان خدمت هستند که باید  گام های اصلی تغییر رفتار را  داشته باشند. 

حجت الاسلام خاتمی ادامه داد: اقدامات خوبی در بخش های مختلف کشورانجام گرفته و در حوزه سلامت نیز پیشرفت های مهمی حاصل شده  و در این میان نباید از خدمات رسانی بهینه به گروههای هدف غافل شد.

 

وی اضافه کرد: استان زنجان در حوزه خیریه های کشور، زبانزد بوده و به عبارتی شهر کریمان است که تلاش می شود با نظم دهی و انسجام  بخشی به موسسه های خیریه فعال در حوزه سلامت از فعالیت های جزیره ای آنها جلوگیری شود.

 

امام جمعه  زنجان ادامه داد: فعالیت  در بین موسسه های خیریه این استان ، به ارائه خدمات بهنیه منجر می شود و این مهم بیش از گذشته مورد توجه قرا گرفته است.

وی  خاطر نشان کرد: هم اکنون سه مدیر کل موفق در این استان در حال خدمت رسانی به مردم هستند که فعالیت این مدیران سبب اثر بخشی خدمات سلامت شده است. 

 امام جمعه زنجان در پایان بیان کرد آنچه در خصوص فعالیت‌های سازمان بیمه سلامت به وضوح  قابل مشاهده است این که در تمامی حوزه ها برنامه داشته و با جدیت  پیگیر امور است.

برچسب ها: اسلاید, منتخب