امروز: 1399/01/18 | Monday 6th of April 2020
همرزم سردار سلیمانی در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید:

قاسم سلیمانی به اعتقاد والگویی برای جوانان تبدیل شد

همرزم سردار سلیمانی در محور مقاومت با اشاره به اینکه قاسم سلیمانی تبدیل به اعتقاد و الگویی برای جوانان کشورشد، گفت: حفظ ولایت، اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران همواره از دغدغه‌های قاسم سلیمانی بود که ما باید ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار به خصوص در مبارزه با استکبار جهانی باشیم.

به گزارش خبرنگار آی‌هینا، پیش از ظهر امروز مراسم یاد بود شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی با حضور مدیران وکارکنان سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد.

در این مراسم سرداراهوازیان از یاران و همرزمان شهید سردار سلیمانی در محور مقاومت به سخنرانی پرداخت و در خصوص رشادت‌های این شهید بزرگوار گفت: در سالهای اخیر کشور با مشکلات بسیاری روبرو بود که حضور سردار سلیمانی باعث شد بسیاری از توطئه‌های دشمن نقش بر آب شود.

وی ادامه داد: حفظ ولایت، اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران همواره از دغدغه‌های قاسم سلیمانی بود که ما باید ادامه دهنده راه این شهید بزرگوار در مبارزه با استکبار جهانی باشیم.

همرزم سردار سلیمانی بیان کرد: فرزندان شهدا حاج قاسم را یک پشتوانه برای خود می دانستند و حاج قاسم را مانند پدر خود می‌دانستند. شهید بزرگوار هر ماه با خانواده‌های شهدا، مادران، پدران و فرزندان شهیدان تماس تلفنی و دیدار حضوری داشت.

وی به حمله موشکی گسترده به مواضع آمریکا در عراق اشاره کرد و گفت: بعد از جنگ جهانی دوم ایران اولین کشوری است که به مواضع آمریکا حمله کرده است که این اقدام باعث وحشت دشمن شده است و هزاران کیلومتر از ما فاصله گرفته و نیروهای خود را به کشورهای اطراف منطقه منتقل کرده‌ است.  

سردار اهوازیان تاکید کرد: پایان دادن به حضور ویرانگرآمریکا در منطقه هدف اصلی جمهوری اسلامی ایران است و تا رسیدن به این هدف لحظه ای کوتاه نخواهیم آمد./33

برچسب ها: منتخب