امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با آی هینا:

بیمه سلامت با استفاده از بسترهای الکترونیک به دنبال خدمت رسانی بهتر به بیمه شدگان است‬

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ‫استفاده از بسترهای الکترونیک در جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان از مهمترین اهداف سازمان بیمه سلامت در سال جاری است.

امام بخش قائدی در گفت و گو‌ با خبرنگار آی هینا گفت: در شرایط سخت کرونا که بار سنگینی به ویژه بر دوش خانواده بیماران کرونایی است، بیمه سلامت با پوشش بیمه ای روی تخت بیمارستان، علاوه بر حمایت و کم کردن دغدغه های مالی این بیماران و خانواده آنها، از لحاظ روحی نیز به این بیماران و خانواده آنها کمک بسزایی کرد.

 وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های موجود بیمه سلامت، فعالیتها در حمایت از قشر آسیب پذیر و محروم جامعه مثبت بوده و قابل تحسین است.

 قائدی از فعالیت های بیمه سلامت در نسخه نویسی الکترونیکی قدردانی کرد و تصریح کرد: امیدوارم در سال 99 این پروژه به طور کامل در سراسر استان اجرایی شود. چرا که نسخه نویسی الکترونیکی الزام قانونی دارد.

 ‫وی  تاکید کرد : استفاده از بسترهای الکترونیک در جهت خدمت رسانی به بیمه شدگان از مهمترین اهداف سازمان بیمه سلامت در سال جاری است، که به حذف تدریجی دفترچه های بیمه سلامت منجر خواهد شد و نیز اجرای نسخه نویسی الکترونیک در استان برعملکرد سازمان و حوزه سلامت تاثیرات مهمی دارد.

  معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به فعالیت ها و عملکرد بیمه سلامت در سال ۹۸ اظهار داشت: با توجه به آمار و ارقام و با عنایت به شرایط خاص اقتصادی و تحریم ها، عملکرد مثبت و خوبی را از بیمه سلامت شاهد بودیم و انتظار می رود بیمه سلامت در پرداختی ها به موسسات بموقع عمل کند.

برچسب ها: منتخب