امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان:

عملکرد موثر بیمه سلامت در پروژه های الکترونیکی/ توجه به فرهنگ سازی در نسخه نویسی اجتناب ناپذیر است

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت : در ضرورت اجرایی شدن برنامه نسخه نویسی الکترونیکی هیچ شک و تردیدی وجود ندارد و ما ناگزیر از حرکت در این مسیر هستیم.

مصطفی آزاد بخت در گفت و گو با خبرنگار آی هینا، با اشاره به الزامات قانونی انجام نسخه نویسی الکترونیکی گفت : در ضرورت اجرایی شدن برنامه نسخه نویسی الکترونیکی هیچ شک و تردیدی وجود ندارد و ما ناگزیر از حرکت در این مسیر هستیم ؛ باید این باور ایجاد شود تا نسخه نویسی الکترونیکی با موفقیت در کشور عملیاتی شود .

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان افزود : مباحث مربوط به نسخه نویسی الکترونیکی باید با ادبیات ساده و روان و قابل فهم برای همگان تبیین شود و لازم است که اطلاع رسانی وسیع و گسترده ای در این خصوص انجام پذیرد .

 وی تصریح کرد : باید همه بسترهای لازم جهت انجام موفقیت آمیز این برنامه فراهم شود و همه اقدامات لازم برای روان سازی مسیر اجرای نسخه نویسی الکترونیکی انجام پذیرد .  

معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان اظهار داشت: افراد موثر در فرآیند عملیاتی شدن نسخه نویسی الکترونیکی سه دسته کادر پزشکی، مردم و مسئولین هستند، همه افراد تاثیر گذار باید توجیه شوند و فرهنگ سازی چهره به چهره هم تاثیر گذار است.

برچسب ها: منتخب