امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس یازدهم در گفت و گو با آی هینا :

ضرورت ارتقاء جایگاه بیمه سلامت درکشور/ نیل به اهداف بیمه سلامت با تعامل میسر می شود

نماینده مردم بویراحمد و دنا درمجلس یازدهم شورای اسلامی گفت: جایگاه بیمه سلامت با توجه به نوع ارایه خدمات باید ارتقا ء پیدا کند.

مهدی روشنفکر در گفت و گو با خبرنگار آی هینا گفت : بیمه سلامت در تحت پوشش قراردادن بیش از 70 درصد از جمعیت استان کهگیلویه وبویراحمد در صندوق های مختلف و ارائه عادلانه خدمات بیمه ای به همه بیمه شدگان عملکرد مناسبی دارد.

  نماینده مردم بویراحمد و دنا درمجلس یازدهم شورای اسلامی افزود: سازمان بیمه سلامت باید با توجه به نوع خدمات در جایگاه بالاتر و ارزشمندتری در جامعه قرار گیرد، چرا که این خدمات تاکنون مشکلات بسیاری را درجامعه رفع کرده است.

 وی ضمن قدردانی از سیاست های انسان دوستانه و اقدامات مثبت سازمان بیمه سلامت اظهارداشت: لازم است با تعامل بیش از پیش میان سازمان های بیمه گر و همچنین متولیان عرصه سلامت در جهت توانمند سازی بیمه شدگان و ارائه عادلانه خدمات سلامت در همه نقاط دور و نزدیک عدالت اجتماعی محقق شود.

 روشنفکر تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی از هیچ مساعدتی در نیل به اهداف بزرگ بیمه سلامت دریغ نکرده و در تحقق عدالت اجتماعی به ویژه کاهش هزینه های درمان همگام با بیمه سلامت خواهد بود

 

برچسب ها: اسلاید, منتخب