امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
نماینده مشهد و کلات در مجلس یازدهم در گفت و گو با آی هینا بیان کرد:

عملکرد ستودنی بیمه سلامت در ارایه خدمات الکترونیکی به روستاییان

نماینده مشهد و کلات در مجلس یازدهم شورای اسلامی گفت: ارائه خدمات الکترونیکی بیمه سلامت به  روستاییان، یکی از بهترین اقدامات این سازمان است.

فاطمه رحمانی در گفتگو با خبرنگار آی هینا، با اشاره به ضرورت توجه به بحث پیشگیری در حوزه سلامت گفت: یکی از مهمترین مصوبات مجلس در برنامه ششم توسعه، اجرای دولت الکترونیک است که بدون شک مجلس آینده موانع را در عدم توجه به این مسئله پیگیری می کند.

 نماینده مشهد و کلات در مجلس یازدهم شورای اسلامی، با اشاره به اینکه دولت الکترونیک سبب تسهیل امور ، کاهش ترددها و افزایش سلامت روان می شود افزود: توجه به معقوله الکترونیکی شدن در ارائه خدمات بیمه سلامت به  روستاییان، یکی از بهترین اقدامات این سازمان است که امیدواریم توسعه خدمات در بخش های دیگر نیز ادامه پیدا کند.

 وی با تاکید بر رفع خلاء های قانونی در مجلس در خصوص بیمه سلامت تصریح کرد: نظارت ها در رفع مشکلات این سازمان باید افزایش پیدا کند، همانطور که تاکید شد برای کاهش مشکلات در حوزه سلامت باید بحث پیشگیری و غربالگری نسبت به گذشته مورد توجه قرار گیرد.

 رحمانی با یادآوری پیگیری مشکلات در عدم اجرای دولت الکترونیک اظهار داشت: مجلس بدون شک همراه بیمه سلامت بوده و در راستای کاهش مشکلات از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

برچسب ها: منتخب