امروز: 1399/05/15 | Tuesday 4th of August 2020
استاندار ایلام مطرح کرد:

هوشمندسازی فرآیندهای سازمان بیمه سلامت ایران یکی از راه‌های حرکت به سمت شفاف سازی

 استاندار ایلام گفت: الکترونیکی کردن فرآیندها در حوزه بیمه سلامت یکی از راه‌های حرکت به سمت شفاف سازی، مدیریت منابع و دسترسی آسان و به موقع خدمات در حوزه سلامت به مردم استان است.

قاسم سلیمانی در گفت‌وگو با آی‌هینا بیان کرد: یکی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید طرح تحول بیمه سلامت در سطح کشور است که تمام آحاد جامعه تحت پوشش بیمه‌ای قرار گرفتند. سالیانه رقمی بالغ بر 1300 میلیارد ریال هزینه درمان بیمه‌شدگان تحت پوشش در استان ایلام می شود.
استاندار ایلام بیان کرد: ضروری است که دستگاه‌های حوزه سلامت، سازمان نظام پزشکی، مراکز بهداشتی درمانی بخش دولتی، خصوصی، خیریه و مردم استان همکاری لازم در خصوص طرح نسخه‌نویسی الکترونیک با بیمه سلامت را داشته باشند.
وی گفت: امیدوارم سازمان بیمه سلامت ایران با حمایت دولت و مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری با اجرای برنامه‌های الکترونیک و هوشمندسازی، تامین منابع مالی پایدار و بهینه سازی خدمات به ویژه خدمت به روستائیان و عشایر و اقشار آسیب‌پذیر گامی ارزشمند در راستای تحقق عدالت در حوزه سلامت بردارند.
استاندار ایلام جهت پیشگیری از شیوع کرونا بر رعایت کامل پروتکل‌های وزارت بهداشت و حوزه سلامت تاکید و از دست‌اندرکاران و مدافعان حوزه سلامت استان تقدیر کرد.

برچسب ها: منتخب