امروز: 1399/07/09 | Wednesday 30th of September 2020
موهبتی در همایش مجازی مدیران استانی و روسای ادارات شهرستانی سازمان بیمه سلامت:

جز سازمان الکترونیک راهي نداريم/همدلی و رفاقت در کار را فراموش نکنیم

سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اینکه هیچ راهی جز سازمان الکترونیک وجود ندارد، گفت: بهره‌مندی از آی‌تی در اقدامات سازمان باعث موفقیت در اجرای برنامه‌هایی از جمله طرح همپوشانی، اجرای راهنماهای بالینی ، هدفمند کردن ارزیابی وسع و سایر اقدامات شد که باید همچنان این راه را ادامه دهیم.

به گزارش خبرنگار آی‌هینا، اولین همایش مجازی مدیران کل، معاونین ادارات کل استانی و روسای ادارات شهرستانی سازمان بیمه سلامت ایران برگزار شد. 

 مهندس طاهر موهبتی در این همایش ضمن تشکر از همکاران خود در دستیابی به اهداف این سازمان بیان کرد: اگر توفیقی حاصل شد در سایه تلاش همکاران ما در شهرستان‌ها و استان‌ها بوده است. 

 سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: زمانی که این مسئولیت را برعهده گرفتیم مهمترین چالش فراروی ما بحث مدیریت منابع و مصارف بود. در هر سال مصارف 42 درصد و منابع 26 درصد افزایش یافته بود که این موضوع باعث شد که مصارف 110 درصد بر منابع پیشی بگیرد. 

 سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران گفت: با پرداختي كه در هفته آينده صورت خواهد گرفت تنها يك ماه از مطالبات داروخانه ها و ٣ ماه از مطالبات بخش دولتي باقي خواهد ماند به نحوي كه هيچ بدهي به ساير بخش ها نخواهيم داشت.

 وی با اشاره به اینکه اصلاحات و اقدامات خوبی در تمام ابعاد با تلاش مدیران کل استانی صورت گرفت، خطاب به آنها گفت: تا می‌توانید این راه را ادامه دهید و اگر اشکالاتی وجود دارد آن را رفع کنید.همدلی و رفاقت را فراموش نکنید و اگر مشکلی وجود دارد به یکدیگر تذکر دهید. تمام دین دراخلاق خلاصه می‌شود و همه ما باید در اقداماتمان بر این اساس حرکت کنیم. 

 سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: تمام اقدامات شما مدیران مرتبط با مردم است و باید قدر این فرصت را بدانید. با شرکای کاری به طور مستقیم دیدار داشته باشید و از نزدیک در جریان اقدامات قرار گیرید تا مشکلات را رفع کنید. 

 وی تاکید کرد: سازمان الکترونیک مساله جدی است و هیچ راهی جز سازمان الکترونیک وجود ندارد. باید به علم الکترونیک مسلط و حداقل معماری آن را بدانیم. در تمام اقدامات صبور باشید تا به مرور پیشرفت اقدامات را شاهد باشیم. اختصاص منابع به آی تی هزینه تلقی نمی‌شود بلکه به معنای سرمایه‌گذاری است. در سال 97 به کمک آی تی و سایر اقدامات 4 هزارو 361 میلیارد تومان ذخیره منابع صورت گرفت. 

 موهبتی در پایان گفت: از سازمان بیمه سلامت ایران با غیرت حمایت کنید و بدانید که سازمان با داشتن چنین همکارانی می‌تواند گام‌های بلندی بردارد/33

برچسب ها: اسلاید, منتخب