امروز: 1399/07/09 | Wednesday 30th of September 2020
نماینده ولی فقیه در استان همدان بیان کرد:

عملکرد ستودنی بیمه سلامت در کاهش مشکلات درمانی روستاییان

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: اینکه نزدیک به یک میلیون نفر در استان تحت پوشش بیمه سلامت هستند، نشان دهنده عملکرد ستودنی مجموعه بیمه سلامت دارد.

حبیب الله شعبانی درگفت و گو با خبرنگار آی هینا، با بیان اینکه تقریبا یک میلیون نفر در استان همدان تحت پوشش بیمه سلامت هستند و این بسیار حائز اهمیت است گفت: اینکه جمعیت قابل توجهی تحت پوشش بیمه سلامت در استان هستند، نتیجه تلاش، اطلاع‌رسانی‌ و‌ دغدغه‌مندی‌های مسئولان این مجموعه بوده و نشان دهنده از عملکرد مناسب دارد.

 نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: چندین بار با مسوولان بیمه سلامت گفت و گوهایی صورت گرفته و خوشبختانه مجموعه‌ای جوان، جهادی و دغدغه‌مند هستند.

 وی با اشاره به اینکه عملکرد بیمه سلامت در استان همدان با تلاش مجموعه جوان و انگیزه‌های خوب در زمینه‌های مختلف قابل قبول است تصریح کرد: این مجموعه به انصاف در حوزه‌های مختلف زحمات زیادی را متحمل شده‌ و اقدامات موثری داشته است.

 آیت الله شعبانی با اشاره به اینکه امروز بیمه یکی از ضرورت‌های زندگی بشر شده است افزود: با سبک زندگی که امروز با آن مواجه هستیم، اگر کسی بیمه نداشته باشد زندگی سخت می‌شود.

 وی تاکید کرد: با توجه به پیچیدگی دنیای امروز  بسیار مهم است که منافعی از طریق بیمه برای خانواده‌ها تامین شود و آنها خدمات خوبی را دریافت کنند.

 نماینده ولی فقیه در استان همدان، با اشاره به ضرورت ارائه خدمات بیمه در زندگی اقشار مختلف جامعه تاکید کرد: مهمترین عامل در کمک به موفقیت، خدماتی است که بیمه‌ها به ویژه بیمه سلامت در بین روستاییان و دیگر اقشار جامعه می‌توانند ارایه دهند.

برچسب ها: اسلاید, منتخب