امروز: 1399/07/09 | Wednesday 30th of September 2020
فرماندار شهرستان بندر گز استان گلستان مطرح کرد :

گام محکم سازمان بیمه سلامت ایران در مسیر اجرای پروژه های الکترونیک

فرماندار شهرستان بندر گز استان گلستان گفت : عملکرد سازمان بیمه سلامت ایران بیانگر آن است که این سازمان عزمی راسخ در جهت خدمت رسانی به اقشار محروم و گسترش پوشش بیمه همگانی دارد. 

حسین احمدی در گفتگو با خبرنگار آی هینا با اشاره به پوشش اجباری بیمه سلامت و اجرای پروژه های الکترونیکی در دست اجرای این سازمان بیان کرد: سازمان بیمه سلامت ایران در دولت تدبیر و امید کارنامه درخشانی از خود بجا گذاشت که نشان دهنده توجه ویژه  این سازمان به امر بهره مندی عادلانه بیمه شدگان از خدمات مطلوب و اثر بخش و کاهش سهم پرداخت از جیب مردم است.
فرماندار شهرستان بندر گز استان گلستان افزود : پرداخت‌های منظم این سازمان  به مراکز طرف قرار داد موجبات رضایتمندی  بیشتر را در میان موسسات و مردم ایجاد کرد .
احمدی گفت : گام محکم سازمان بیمه سلامت ایران به عنوان یک سازمان حمایتگر از اقشار محروم جامعه در مسیر اجرای پروژه های الکترونیک از ویژگی های بارز و مثبت این نهاد بیمه‌گر به شمار می رود که جای قدردانی دارد .
وی بیان کرد : سازمان بیمه سلامت ایران همواره به عنوان سازمان پاسخگو مطرح بوده و ارتباط و تعامل خوب آن با سایر نهادها و عامه مردم حکایت از همت و عزم راسخ مسئولین آن برای رفع مشکلات هموطنان دارد .

برچسب ها: منتخب