امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد:

بیمه سلامت طی سال‌هاي گذشته خدمات ارزشمند و مؤثری ارائه کرده است

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با اشاره به اينكه بیمه سلامت طی سال‌هاي گذشته خدمات ارزشمند و مؤثری ارائه کرده است، گفت: تلاش های کادر درمان در سراسر کشور به ویژه استان یزد در زمینه درمان و مقابله با کرونا جهاد اکبر است.

به گزارش آی‌هینا، علی صالحی در رزمایش سایبری بیمه سلامت ایران بیان کرد: بیمه سلامت استان یزد در همه ایام به ویِژه در زمان شیوع کرونا طعم شیرین خدمت را به مردم یزد چشاند که این امر شایسته تقدیر است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد ادامه داد: تلاش‌های کادر درمانی دانشگاه علوم پزشکی یزد نیز در ایام کرونا شایسته تقدیر است و به واقع کادر درمان در حال انجام جهاد اکبر است.

صالحی بیان کرد: بیمه سلامت طی سال‌هایی که گذشت خدمات ارزشمند و مؤثری ارائه کرد و برگزاری این رزمایش سایبری، گامی جدید در بحث اطلاع رسانی در حوزه بیمه سلامت است.

در ادامه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نیز در این مراسم بیان کرد: اگر همکاری و همدلی در دستگاه‌های مختلف وجود داشته باشد، کارها آسان‌تر و روان‌تر انجام و خدمت رسانی تسهیل می‌شود.

محمود نوری شادکام از همراهی بیمه سلامت در زیر پوشش قرار دادن بیماران کرونایی فاقد بیمه قدردانی کرد و افزود: دانشگاه علوم پزشکی یزد در هر زمینه‌ای که نیاز به مشارکت دانشگاه علوم پزشکی باشد، با آن همراهی خواهیم کرد.

برچسب ها: منتخب