امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
دبیر کارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک روابط عمومی بیمه سلامت ایران خبر داد:

برگزاری اولین جشنواره تولیدات موبایلی سازمان بیمه سلامت ایران در سطح کارکنان

دبیر کارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک سازمان بیمه سلامت گفت: اولین جشنواره تولیدات موبایلی سازمان بیمه سلامت در سطح کارکنان و خانواده هایشان برگزار می شود. 

سید محمد پشاپو در گفت و گو با خبرنگار آی هینا، با اشاره به استفاده موثر از توانمندی کارکنان بیمه سلامت گفت:این جشنواره که با هدف معرفی فعالیت ها، ماموریت و اهداف سازمان بیمه سلامت برگزار می شود در دو بخش فیلم و عکس آثار شرکت کنندگان را در سطح ادارات کل بیمه سلامت استان ها جمع آوری و پس از داوری و رعایت دستورالعمل های فنی، نفرات برتر از هر بخش را به اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل معرفی می کنند.

 وی افزود: در مرحله دوم ارزیابی، کارشناسان مربوطه از بین آثار دریافتی نفرات برتر را انتخاب و در سطح کشوری تقدیر بعمل می آورند.

 دبیرکارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک اظهار داشت: مهلت ارسال آثار تا نیمه مهرماه سال جاری تمدید شده است و همکاران استانی در صورت تمایل به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به دبیرخانه مربوطه واقع در روابط عمومی های استانها تحویل دهند.

 پشاپو گفت: از شرایط ارسال فیلم های جشنواره می توان به مواردی همچون مدت زمان 1 تا 3 دقیقه ای آثار، استفاده از تلفن همراه برای فیلم برداری و کیفیت مطلوب را اشاره کرد.

 وی تاکید کرد: یکی از مهمترین اهداف این جشنواره، استفاده از تکنولوژی های روز در ارائه مطلوب دستاوردهای سازمان بیمه سلامت در خدمات به بیمه شدگان و موسسات درمانی طرف قرارداد بوده که امید است با شرکت کارکنان و جمع آوری آثار، این مهم تحقق یابد.

برچسب ها: منتخب استانها