امروز: 1399/09/11 | Tuesday 1st of December 2020
نماینده ولی فقیه دراستان کردستان:

حمایت دولت از بیمه سلامت ضامن استمرار خدمات این سازمان است

نماینده ولی فقیه درکردستان گفت: حمایت دولت از سازمان بیمه سلامت و تامین و پرداخت به موقع اعتبارات ضامن استمرار خدمات این نهاد حمایتی است.

حجت الاسلام عبدالرضا پورذهبی در گفت و گو‌ با خبرنگار آی هینا، حمایت و حفاظت مالی از بیمه شدگان و تلاش در کاهش پرداخت از جیب آنها در زمان درمان را قابل تقدیر خواند و گفت: دردین مبین اسلام به دستگیری افراد در زمان گرفتاری و بیماری بسیار تاکید شده است و بیمه سلامت نمونه بارزاین عمل صالح است.

نماینده ولی فقیه درکردستان افزود: تقبل پرداخت 90 درصد هزینه درمان بیمه شدگان بیمه سلامت در زمان بستری خصوصا در بیماری کرونا سبب آرامش و اطمینان خاطر بیمه شدگان و خانواده آنها شده است.

حجت الاسلام پورذهبی تاکید کرد: با توجه به اینکه حدود 70 درصد از جمعیت کردستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند و بازخورد مراجعات مردمی به این دفتر نشان از رضایت حداکثری مردم از خدمات بیمه سلامت و نظام سلامت کشور دارد، لذا تقاضا داریم بیمه سلامت خدمات و حمایت خود از اقشار کم درآمد و کم برخوردار را بیش از پیش استمرار دهد.

وی از ایثار کادر حوزه سلامت کشور و تقبل هزینه درمان بیماران کرونایی توسط سازمان بیمه سلامت قدردانی کرد و حمایت دولت از این سازمان و تامین و پرداخت به موقع اعتبارات به بیمه سلامت را ضامن استمرار خدمات این نهاد حمایتی دانست.

برچسب ها: منتخب