امروز: 1398/11/09 | Wednesday 29th of January 2020
نماينده ولى فقيه در استان يزد در گفت و گو با آى هينا:

دریافت خدمات بیمه برای جامعه بسیار مهم است

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: هیچ فردی در کشور نباید از خدمات بیمه بی‌بهره بماند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی در گفت و گو با خبرنگار آى هينا ضمن تبريك هفته بيمه سلامت با اشاره به اینکه خدمت به بندگان خدا بالاترین ارزش‌ها را دارد، گفت: خدمت در بخش سلامت از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و حتما باید نسبت به آن توجه بسیار ویژه‌ای صورت گیرد.

وی با بیان اینکه در بحث خدمات سلامت باید به گرفتاری‌های مردم به ویژه در حوزه مالی توجه ویژه‌ای داشته باشیم، افزود: بسیاری از مردم با مشکلات مالی مواجه هستند و نمی‌توانند هزینه‌های درمان را به صورت آزاد پرداخت کنند، این مشکلات مردم باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه در شرایط فعلی اقتصاد کشور نباید به هیچ عنوان شرایط را به گونه‌ای تنظیم کرد که مردم به دلیل مشکلات مالی از خدمات درمانی بی‌بهره بمانند، بيان كرد: اگر کسی واقعا مستحق بود و در تامین هزینه درمان با مشکل مواجه است باید به وی بیش از پیش کمک شود.

ناصری یزدی نسبت به برخورد مناسب با بیماران و افراد تحت پوشش بیمه سلامت تاکید کرد و گفت: دریافت خدمات بیمه برای جامعه بسیار مهم است و باید برای افرادی که توانمندی مالی ندارند هزینه‌های درمان را تا حد امکان پایین بیاوریم

 

برچسب ها: اسلاید, منتخب