امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
مسئول روابط عمومی بیمه سلامت استان مرکزی مطرح کرد:

اعتبار دفترچه های فاقد اعتبار تا آخرین نسخه سفید

مسئول روابط عمومی بیمه سلامت استان مرکزی گفت: اعتبار دفترچه های فاقد اعتبار تا آخرین نسخه سفید قابل استفاده است.

ادامه مطلب

مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام:

مدیریت هزینه های درمان با استقرار کامل نسخه نویسی ونسخه پیچی الکترونیک محقق می‌‌‌شود

مدیر کل بیمه سلامت استان ایلام گفت: کنترل ومدیریت هزینه های درمانی با استقرار کامل نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک در سطح کشور محقق می‌شود وبا نظارت دقیق بر مراکز درمانی  می توان از هدر رفت منابع جلوگیری کرد.

ادامه مطلب

مدیر کل بیمه سلامت استان یزد:

اجرای نسخه نویسی الکترونیک از تخلفات دارویی و انباشت دارو در منازل جلوگیری می‌کند

 مدیر کل بیمه سلامت استان یزد گفت: اجرای نسخه نویسی الکترونیک باعث شفاف سازی، مدیریت، کنترل و رصد هزینه‌های درمانی می‌شود که نتایج آن در تصمیم‌گیری‌ها بسیار تاثیرگذار خواهد بود. همچنین این اقدام تا حدود بسیار زیادی از تخلفات دارویی و انباشت دارو در منازل جلوگیری می‌کند.

ادامه مطلب

یادداشتی از مسئول روابط عمومی بیمه سلامت استان زنجان:

فضای سوم در روابط عمومی

مسئول روابط عمومی بیمه سلامت استان زنجان در یادداشتی نوشت: الگوی دوسویه همسنگ که از سوی گرونیک و هانت مطرح شده به ویژگی‌هایی همچون توجه به اخلاق و تعدیل سیاست‌های سازمان، ارزیابی فعالیت‌‌ها، گفتگو و مشارکت اشاره دارد و براین اساس کارایی روابط عمومی وعوامل موثر بر آن بستگی زیادی به تعامل و تفاهم بین سازمان و نهادهای مردمی و گروه های اجتماعی دارد. ارتباطی که در آن هم ارائه محتوا می شود و هم بازخورد دریافت می‌شود.

ادامه مطلب

رئیس اداره نظارت و ارزشیابی بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

اجرای نسخه نویسی الکترونیک در 89 درصد مطب های بخش خصوصی طرف قرارداد

رئیس اداره نظارت و ارزشیابی بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد، از اجرای نسخه نویسی الکترونیک در 89 درصد مطب های بخش خصوصی طرف قرارداد این استان خبرداد. 

ادامه مطلب

رییس اداره بیمه سلامت شهرستان نظر آباد:

همه بیمارستان‌های دولتی البرز اسناد را الکترونیکی ارسال می‌کنند

رییس اداره بیمه سلامت شهرستان نظر آباد گفت: همه بیمارستان‌های دولتی استان البرز اسناد خود را به صورت الکترونیکی جهت پذیرش، رسیدگی و پرداخت به اداره کل بیمه سلامت این استان ارسال می‌کنند و در سال جاری به دنبال انجام این طرح در بیمارستان‌های خصوصی هستیم که از ابتدای سال مقدمات آن در حال انجام است و امیدواریم این برنامه به طور صد در صد انجام شود.

ادامه مطلب

تسویه مطالبات سال ۹۷ موسسه‌های تشخیصی و درمانی استان بوشهر

رییس امور مالی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: مانده مطالبات سال 97 موسسه‌های تشخیصی و درمانی طرف قرارداد با بیمه سلامت در بخش خصوصی و غیردولتی دانشگاهی تسویه شده است.

ادامه مطلب

مدیر کل بیمه سلامت کردستان خبر داد:

ثبت نام ۴۵ هزار کردستانی در ارزیابی وسع

مدیرکل بیمه سلامت کردستان با اشاره به اجرای طرح بیمه پایه اجباری بر اساس آزمون ارزیابی وسع گفت: تاکنون ۴۵ هزار کردستانی برای ارزیابی وسع جهت تعیین دهک و مشخص شدن میزان پرداخت حق بیمه ثبت نام کرده‌اند.

ادامه مطلب

دفترچه بیمه سلامت دارای نسخه سفید نیازی به تعویض ندارد

مسئول روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان گیلان گفت: دفترچه‌های بیمه سلامت مشمولان سازمان بهزیستی و بنیاد شهید و امورایثارگران که دارای نسخ سفید است، نیازی به تعویض در دفاتر پیشخوان ندارد.

ادامه مطلب

عقد قرارداد با مراکز ترک اعتیاد در سال ۹۹

رییس اداره نظارت و ارزشیابی اداره کل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: علاوه بر استقرار اجرای برنامه‌های الکترونیکی در بخش‌های سرپایی و بستری، یکی از مهمترین برنامه‌های مورد نظر بیمه سلامت در سال 99 عقد قرارداد با مراکز ترک اعتیاد جهت کمک به معتادان به مواد مخدر و روانگردان است.

ادامه مطلب

رئیس اداره رسیدگی به اسناد پزشکی بیمه سلامت بوشهر مطرح کرد:

اجرای طرح تبادل الکترونیک اسناد بستری در بیمارستان های غیردانشگاهی درسال جاری

رئیس اداره رسیدگی به اسناد پزشکی بیمه سلامت بوشهرگفت:  در سال 99 طرح تبادل الکترونیک اسناد بستری در بیمارستان های غیردانشگاهی و مراکز جراحی محدود اجرایی می شود.

ادامه مطلب