امروز: 1399/03/18 | Sunday 7th of June 2020

دعوت اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت از تمامی آزادیخواهان ایران و جهان برای حضور در راهپیمایی عظیم روز قدس دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار آی هینا،  در پیام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت آمده است: روز جهانی قدس، روز اتحاد، همدلی و وحدت جهان اسلام برای رهایی قدس شریف از چنگال صهیونیست‌های جنایتکار و روز مقابله با مستکبران است. یقیناً گرامی‌داشت این روز که یادگار ارزشمند بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است، موجب دمیدن روح تازه و امید در دل تمامی مسلمانان جهان خواهد شد.

 اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولت‌های مستبد، مرتجع و وابسته در حال تحقق است.

 حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به یاوه‌گویی‌های دشمنان انقلاب و اسلام و ایادی استکبارشان بی اعتنایی به ابهت مادی و پوشالی آن‌ها است و حضور مردم در روز جهانی قدس به دشمنان می‌فهماند که آنان پای انقلاب و آرمان‌های خود بعد از 40 سال ایستاده‌اند.

 بر این اساس کارکنان سازمان بیمه سلامت نیز هم‌راه و هم‌صدا با امت ولایت‌مدار  و همیشه در صحنه ایران اسلامی و دیگر آزادیخواهان جهان با لبیک به ندای مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای ضمن دعوت از تمامی هم‌وطنان عزیز روزه دار، با شرکت گسترده در راهپیمایی عظیم روز قدس بار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره)، تبعیت خود را از منویات مقام عظمای ولایت در دفاع از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارند و عزم خود را در حمایت از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهایی قدس شریف به جهانیان نشان خواهد داد.» / 11

 

برچسب ها: منتخب استانها