امروز: 1398/08/22 | Wednesday 13th of November 2019
مدیر کل بیمه سلامت استان مرکزی خبرداد:

تسویه حساب مطالبات مراکز طرف قرارداد تا فروردین

مدیرکل بیمه سلامت مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون مبلغ 108 میلیارد و سیصد و بیست و هشت میلیون ریال بابت مطالبات موسسات طرف قرارداد استان مرکزی پرداخت شده است .

محمد رضا جیریایی در گفت و‌گو‌ با خبرنگار آی هینا گفت: از این مبلغ 77 میلیارد و پانصد و نود و نه میلیون ریال آن در بخش دولتی و 30 میلیارد و هفتصدو بیست و نه میلیون ریال آن در بخش خصوصی هزینه شده است .

وی تصریح کرد: در بخش دولتی 58 میلیارد و ششصد و شصت و سه میلیون ریال مربوط به دانشگاه علوم پزشکی اراک و 10 میلیارد و هفتصد و بیست و سه میلیون ریال آن مربوط به دانشکده های ساوه و خمین است .

مدیر کل بیمه سلامت مرکزی اظهار داشت: از مجموع مبلغ پرداختی در بخش خصوصی 14 میلیارد و یکصد میلیون ریال داروخانه های طرف قرارداد ، 2میلیارد و ششصد و یک میلیون ریال مراکز پاراکلینیک و 2 میلیارد و یکصد و یازده میلیون ریال آن در بخش پزشکان طرف قرارداد پرداخت و هزینه شده است .

وی تاکید کرد: بابت مطالبات درمانگاه های خصوصی، خیریه و بیمارستان های خصوص طرف قرارداد استان مبلغ 796 میلیارد ریال و مراکز تامین اجتماعی نیز یک میلیارد و 974 میلیون ریال پرداخت شده است .

جیریایی  افزود: می توان گفت که مطالبات موسسات طرف قرارداد استان در سال جاری در بخش دولتی و خصوصی تا پایان فروردین ماه سال 98 به روز رسانی و تسویه شده است.

وی افزود: تلاش مدیران و مسئولان سازمان بیمه سلامت ایران بر این است که رضایتمندی موسسات و بیمه شدگان بیش از گذشته فراهم شود و امیدواریم که بتوانیم با پرداختی های به موقع به موسسات طرف قرارداد استان رضایتمندی موسسات و بیمه شدگان را جلب کنیم.

برچسب ها: منتخب استانها