امروز: 1398/11/09 | Wednesday 29th of January 2020
مدیر کل بیمه سلامت همدان خبر داد:

استان همدان پیشتاز درصدور دفترچه های بیمه مددجویان کمیته امداد

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: همدان جزو استان های پیشتاز در صدور دفترچه‌های بیمه مددجویان کمیته امداد است.

سعید فرجی  درگفت وگو با خبرنگار آی هینا، از اجرا و آموزش طرح نسخه الکترونیکی در تمامی شهرستان های استان همدان تا پایان تیر ماه سال جاری خبر داد و گفت: آموزش نسخه الکترونیکی در شهرستان های اسدآباد، رزن، کبودرآهنگ و فامنین آغاز شده و در شهرستان های ملایر، نهاوند، بهار و تویسرکان نیز تا پایان تیر ماه اجرایی خواهد شد. 

وی با اشاره به الزامات قانونی در جهت الکترونیکی کردن خدمات سلامت از جمله نسخه الکترونیکی افزود: این برنامه ها با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی، سازمان نظام پزشکی و سایر ادارات مرتبط در حال انجام است.

وی تصریح کرد: از مجموع  18 هزار و 500 نفر مددجوی کمیته امداد استان همدان تاکنون 10 هزار و 700 نفر دفترچه درمانی دریافت کردند .

فرجی با تاکید براینکه تعداد قابل توجهی از مددجویان با بیمه شدگان بیمه سلامت همپوشانی دارند اظهارداشت: تاکنون 3 هزار و 250 نفر از مراجعه کنندگان همپوشانی داشتند که این همپوشانی توسط بیمه سلامت استان رفع شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان ، با اشاره به اینکه مددجویان کمیته امداد در مورد دریافت خدمات درمانی خود نگرانی نداشته باشند افزود: این اطمینان خاطر را می دهیم که هیچ گونه مشکلی در دریافت خدمات حمایتی این افراد ایجاد نشده و مددجویان می توانند خدمات درمانی را از بیمه سلامت و سایر خدمات حمایتی را از کمیته امداد دریافت کنند، 

وی تاکید کرد: از مددجویان کمیته امداد که تاکنون دفترچه بیمه سلامت خود را دریافت نکردند، انتظار می رود هرچه سریعتر برای اخذ دفترچه های درمانی خود اقدام کنند.

 

برچسب ها: منتخب استانها