امروز: 1398/11/09 | Wednesday 29th of January 2020
مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی مطرح کرد:

دستیابی به دولت الکترونیک دراولویت کاری بیمه سلامت

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت : با انجام ساختارهای الکترونیکی، خیلی از اقدامات پزشکی به صورت هوشمند انجام خواهد شد.

علی اربابی درگفت وگو با خبرنگار آی هینا، به نقش رسانه ها در آگاه سازی مردم اشاره کرد و گفت: رسانه ها می توانند به درستی استیفای حق مردم را داشته و برای این منظور ما هرگونه همکاری را با رسانه ها خواهیم داشت.
مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی، با بیان اینکه تعامل موجود بین بیمه سلامت و رسانه در اطلاع رسانی ارائه هرچه بهتر خدمات بیمه سلامت به جامعه هدف تاثیر گذار است افزود: درخواست ها باید برمبنای نیاز بوده و انجام درخواست های اضافی و القایی که منجر به افزایش هزینه ها می شود چه از سمت مردم و چه از سمت جامعه پزشکی در واقع ناحقی در بیت المال است.

اربابی اظهار داشت: پیش روی به سمت دولت الکترونیک در اولویت کاری بیمه سلامت است و ما برای خدمت رسانی الکترونیکی به بیمه شدگان، به دنبال افزایش سخت افزارها و نرم افزارها در سطح استان هستیم.
مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی، با اشاره به پرداخت مطالبات موسسات طرف قرارداد گفت: مطالبات مراکز دولتی دانشگاهی مربوط به سال 97 تا پایان آبان ماه و 70 درصد فروردین 98 پرداخت شده و همچنین مطالبات داروخانه های غیردولتی نیز تا پایان دی ماه 97 و فروردین و اردیبهشت 98 و پزشکان و آزمایشگاه ها نیز تا پایان آذرماه 97 و فروردین 98 پرداخت شده است.

برچسب ها: منتخب استانها