امروز: 1398/06/01 | Friday 23rd of August 2019
معاون بیمه سلامت استان همدان خبر داد:

صدور ۱۱هزار دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان کمیته امداد

معاون بیمه سلامت استان همدان گفت: در این استان صدور دفترچه درمانی ۱۹هزار و ۵۰۰ مددجوی کمیته امداد به بیمه سلامت واگذار شده است که از این تعداد برای ۱۱ هزار نفر دفاتر بیمه صادر و تحویل داده شده است‌.

دکتر محجوب در گفت‌و‌گو با آی‌هینا با اشاره به همپوشانی بیمه ای، تصریح کرد: تا کنون ۳۰۰۰ همپوشانی در بیمه این افراد وجود داشته که رفع شده و پیش بینی می شود ۳۵۰۰ نفر نیز همپوشانی بیمه‌ای داشته باشند.

محجوب با بیان اینکه هنوز برخی از مددجویان کمیته امداد برای دریافت دفترچه های درمانی خود مراجعه نکرده اند، ادامه داد: سازمان بیمه سلامت مهلت دریافت دفترچه های بیمه مددجویان کمیته امداد را تمدید نکرده است و با توجه به اینکه نمیخواهیم مددجویان دچار مشکل شوند، از مددجویانی که هنوز برای دریافت دفترچه درمانی خود اقدام نکرده اند میخواهیم در اسرع وقت به دفاتر بیمه سلامت مراجعه کنند.

معاون بیمه سلامت استان همدان با اشاره به اینکه ممکن است هنوز برخی از مددجویان از انتقال دفترچه‌های درمان خود به بیمه سلامت اطلاع پیدا نکرده باشند، بیان کرد: پوشش بیمه ای ۱۰۰درصدی در هر جمعیتی سخت است و پیش‌بینی می‌شود که ۱۵درصد از این افراد به بیمه سلامت مراجعه نکنند.

وی با بیان اینکه با کمیته امداد مکاتباتی در خصوص اطلاع رسانی و ترغیب مددجویان برای دریافت دفترچه بیمه سلامت صورت گرفته است، تصریح کرد: از کمیته امداد خواسته ایم به مددجویان تاکید شود که دفترچه های خود را تغییر دهند به طوری که برای تمامی سرپرست های خانوار مددجویان نیز پیامک ارسال کرده‌ایم

برچسب ها: منتخب استانها