امروز: 1398/06/01 | Friday 23rd of August 2019
مدیرکل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی مطرح کرد:

پرداخت بیش از 950 میلیارد ریال از مطالبات مراکز درمانی استان آذربایجان شرقی

مدیر کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی از پرداخت بیش از 950 میلیارد ریال به سیستم سلامت و موسسات طرف قرارداد این استان خبر داد.

وحید مجیدی درگفت وگو با خرنگار آی هینا، با اشاره به پرداخت های اخیر به موسسات طرف قرار داد استان آذربایجان شرقی گفت: نزدیک به 950 میلیارد ریال از مطالبات مراکز درمانی وابسته به دانشگاه ،مراکز پاراکلینیک ، بیمارستانهای دولتی و سطح یک روستایی پرداخت شد.
وی به جزئیات پرداخت ها نیز اشاره کرد و افزود: از این مبلغ بیش از 580 میلیارد ریال از مطالبات فروردین و اردیبهشت ماه مراکز وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی ،185 میلیارد ریال از مطالبات داروخانه ها، 96 میلیارد ریال به مراکز غیر دولتی دانشگاهی و همچنین 75 میلیارد ریال از مطالبات سطح یک روستائی استان آذربایجان شرقی در سال 98 پرداخت شده است.
وی تصریح کرد: در سال 98 برنامه عملیاتی همانند سال گذشته از طرف ستاد تدوین به ادارات کل استان‌ها ابلاغ شد که برخی از این برنامه‌ها مرتبط با ستاد و برخی به طور مشترک بین ستاد و ادارات کل استانی انجام می شود که هر کدام مسئولیت و تکالیفی را بر عهده دارند.
مجیدی تاکید کرد: برنامه عملیاتی براساس قوانین بالادستی، وظایف و تکالیف سازمان تدوین شده است. به طور طبیعی برنامه هایی همانند پوشش بیمه همگانی، رفع همپوشانی و موارد دیگر از جمله تکالیف سازمانی است که در نهایت نتیجه آن به نفع بیمه شدگان خواهد بود.

 

برچسب ها: منتخب استانها