امروز: 1398/06/01 | Friday 23rd of August 2019
مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد:

۵۱۹ هزار نفر ازخدمات صندوق های حمایتی استفاده می کنند

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱۹ هزار نفر بیمه شده از خدمات صندوق های حمایتی بیمه سلامت دراین استان استفاده می کنند.

غلامرضا کاظمی درگفت وگو با خبرنگار آی هینا  گفت: ۳۴۲ هزار نفر تحت پوشش صندوق حمایتی روستایی است که بیشترین بیمه شده را در این بخش داریم.

کاظمی افزود: در بخش کارمندی نیز ۹۸ هزار نفر بیمه شده عضویت دارند.

وی ادمه داد: در بخش سایر اقشار که شامل جانبازان،خانواده های شهداء، بهزیستی،طلاب و دانشجویان است ۳۳ هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت هستند.

مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۸ هزار نفر عضو صندوق های همگانی هستند و تعداد ۹۰۰ نفر از بیماران خاص نیز عضو این صندوق هستند.

وی در خصوص پرداختی های انجام گرفته اظهار داشت: در بخش های دولتی دانشگاهی، دولتی غیر دانشگاهی، خصوصی و خیریه در سال ۹۸ فروردین ماه کامل پرداخت شده و اردیبهشت ماه ۷۰ درصد پرداخت شده است.

کاظمی تصریح کرد: در بخش داروخانه ها خرداد۹۸ بطور کامل پرداخت شده و در بخش پزشکان و پاراکلینیک تا فروردین ۹۸  پرداخت شده است.

مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال ۹۸، دو پروژه مهم نسخه الکترونیکی در بخش پزشکان متخصص شروع و پروژه نسخه الکترونیکی در شهر دهدشت برنامه ریزی شده است ، بدون تردید با این اقدام هزینه ها ساماندهی می شود.

برچسب ها: منتخب استانها