امروز: 1398/06/01 | Friday 23rd of August 2019
مدیرکل بیمه سلامت استان قم:

20میلیارد ریال اسناد موسسات و مراکز درمانی طرف قرار داد پرداخت شد

مدیرکل بیمه سلامت استان قم گفت: تاکنون  بیش از 20میلیارد ریال  مطالبات مراکز و موسسات درمانی طرف قرار داد استان پرداخت شده است .

محمدرضا فخاریان درگفت وگو با خبرنگار آی هینا گفت: پنجاه درصد مطالبات خرداد ماه  سال جاری درمانگاه های خصوصی به مبلغ 7 هزار و 900میلیون ریال ، مطالبات اردیبهشت ماه سال جاری  مراکز تصویر برداری به مبلغ 3 هزار و 500 میلیون ریال ، مطالبات اردیبهشت ماه سال جاری مراکز فیزیوتراپی به مبلغ 830 میلیون ریال ، مطالبات اردیبهشت ماه  سال جاری آزمایشگاه های خصوصی به مبلغ 2 هزار و 900میلیون  ریال و مطالبات اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری پزشکان عمومی و متخصص به مبلغ 5 میلیارد ریال پرداخت شده است.
وی افزود: با اختصاص اعتباری به مبلغ 7 میلیارد ریال  به عنوان  خسارت متفرقه  تعداد  455پرونده نیز در صندوق های  کارمندی ، ایرانیان ،سایر اقشار و روستائی پرداخت شده است.همچنین اسناد خسارت متفرقه سال 97 بیمه شدگان نیز تسویه حساب شده است    .
فخاریان تاکید کرد:مهم ترین فعالیت سال جاری بیمه سلامت دراین اداره کل وادارات کل بیمه سلامت کشور، استفاده از زیرساخت های الکترونیکی و همچنین الکترونیکی کردن خدمات است که نسخه الکترونیکی از جمله این خدمات می باشد که با اجرای آن تاثیرمهمی در مدیریت منابع،هزینه ها و روان سازی دسترسی بیمه شدگان به خدمات درمانی دارد.
وی اظهارداشت: تاکنون در استان قم تعداد27 پزشک و داروخانه بصورت الکترونیک خدمات به بیمه شدگان ارائه می دهند.

برچسب ها: منتخب استانها