امروز: 1398/06/01 | Friday 23rd of August 2019
مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان جنوبی:

روش‌های غیراستاندارد درمانی باید شناسایی و ازچرخه درمان حذف شود

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کنترل‌های پزشکی در راستای احقاق حق مردم است، گفت: روش‌های غیراستاندارد درمانی باید شناسایی و ازچرخه درمان حذف شود. 

به گزارش آی‌هینا؛ دکتر علی اربابی در سفر یکروزه خود به شهرستان نهبندان ضمن بازدید از شبکه بهداشت و درمان، مرکز بهداشت روستایی چهارفرسخ، مرکز بهداشت و آزمایشگاه مرکزی و بیمارستان شهید آتشدست این شهرستان با مسئولان و کارشناسان حوزه سلامت نیز دیدار کرد. 

وی در این دیدار به مدیریت منابع و مصارف اشاره کرد و گفت: بهترین راه موجود برای مدیریت منابع و رفع کمبودهای موجود منابع، صرفه جویی و استفاده از روش‌های درست کاهش هزینه است.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه مردم محروم نیاز به حمایت دارند، گفت: با استفاده از روش‌های درست درمانی و ارائه خدمات براساس نیاز می‌توان از مردم محروم و کم درآمد حمایت کرد.

اربابی تصریح کرد: در ارائه خدمت به بیماران باید نوآوری باشد و البته این موضوع نیز باید مورد توجه قرار گیرد که برای خدمت رسانی به مردم با توجه به رویکرد کاهش هزینه‌ها نباید محدودیت ایجاد شود، بلکه روش‌ها و راه‌های جدید باید تدوین شود تا ضمن ارائه خدمات با کیفیت تر به مردم در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی شود.

برچسب ها: منتخب استانها