امروز: 1398/09/23 | Saturday 14th of December 2019
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی:

باید بهترین خدمت را با ارزانترین قیمت برای بیمه‌شدگان خریداری کنیم

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: ما در بیمه سلامت وکیل بیمه شدگان هستیم و باید بهترین خدمت را با ارزانترین قیمت برایشان خریداری کنیم.

به گزارش آی‌هینا، دکتر علی اربابی مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی در نشست با معاون مدیرکل درمان کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور که با حضور جمعی از کارشناسان مربوطه برگزار شد، بیان کرد: در سازمان بیمه سلامت اصل بیمه شده است که باید بهترین خدمت را دریافت کند و ما برای تحقق این موضوع هر اقدام و همکاری که نیاز باشد، در چارچوب قانون انجام خواهیم داد.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی در ادامه به موضوع پزشک خانواده و نظام ارجاع اشاره کرد و گفت: بیمه شدگان روستایی مددجوی کمیته امداد با توجه به اینکه از طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع برخوردار هستند، می توانند همچنان همین طرح را ادامه و یا اینکه طرح پزشک خانواده کمیته امداد را داشته باشند و از این طریق می توان فرصت الگوسازی را برای طرح پزشک خانواده شهری نیز فراهم کرد. 

یزدان پناه معاون مدیرکل درمان کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور نیز در این نشست گفت: برای برقراری یک خدمت باید زیرساخت ها و اعتبارات مورد نیاز آن ابتدا تامین شود تا ارائه خدمت با کمترین مشکل مواجه شود.

در ادامه برخی از مشکلات و چالشهای موجود بین کمیته امداد و بیمه سلامت مطرح و پس از بررسی راهکارهای مناسبی برای هریک پیشنهاد شد.

برچسب ها: منتخب استانها