امروز: 1398/11/02 | Wednesday 22nd of January 2020
مدیرکل بیمه سلامت استان فارس:

مناطق محروم و کم‌برخوردار در اولویت عقد قرارداد با مراکز درمانی و داروخانه‌ها

مدیرکل بیمه سلامت استان فارس گفت: قرارداد با مراکز درمانی و داروخانه‌ها در مناطق محروم و کم برخوردار در اولویت سازمان بیمه سلامت است. 

دکتر فرهاد لطفی درگفت وگو با خبرنگار آی‌هینا، بیان کرد: دسترسی مردم به خدمات درمانی هدف اصلی نظام سلامت است و باید این امکانات را برای بیمه‌شدگان فراهم کنیم تا در نهایت رضایت مندی آنان را در پی داشته باشد.  
وی ادامه داد: بیش از 24 هزار نفر دفترچه سایر اقشار دریافت کرده‌اند. برای اینکه دفترچه بیمه کمیته امداد صادر شود باید حتما نام پزشک خانواده فرد بر روی دفترچه درج شود. اولویت با مددجویانی است که هیچ دفترچه دیگری ندارند.
مدیرکل بیمه سلامت استان فارس گفت: همپوشانی ممکن است در همه جا وجود داشته باشد. برخی از مددجویان کمیته امداد ممکن است دفترچه بیمه همگانی، ایرانیان و یا تامین اجتماعی داشته باشند که در صورت همپوشانی دفترچه آنان تغییر خواهد کرد.
وی بیان کرد: بعد از ارائه لیست 27 هزار نفری برای قسمت اعظمی از مددجویان که صرفا کارت کمیته امداد داشتند، دفترچه بیمه صادر شد و جزء استان‌های هستیم که با توجه به اجرای پزشک خانواده توانستیم این اقدام را به نحو مناسبی مدیریت کنیم./33

برچسب ها: منتخب استانها