امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان:

استفاده از تکنولوژی در صیانت حقوق بیمه شدگان موثر است

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان با تاکید بر تلاش برای استفاده از تکنولوژهای روز دنیا در ارائه خدمات بیمه‌ای، برای صیانت از حقوق بیمه شدگان و تسریع در خدمات رسانی به آنان گفت: این اقدام باید بیشتر مورد توجه متولیان امور قرار گیرد.

 

فرانک قدسی در گفت‌‌وگو با آی‌هینا بیان کرد: استفاده از تکنولوژی و فناوری‌های روز اگر چه در همه بخش‌ها نیاز است اما این مهم در ارایه خدمات بیمه‌ای یک ضرورت مضاعف به شمار می‌رود.

وی افزود: از مسئولان سازمان بیمه سلامت کشور انتظار داریم با فراهم کردن ساز وکارهای لازم زمینه بهره گیری از این ظرفیت (خدمات الکترونیکی) در کشور و به تبع آن در استان کردستان را بیشتر مورد توجه قرار دهند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه خانواده بیمار دغدغه ای جز رنج بیماری نداشته باشد، افزود: همه باید با برنامه‌ها و اقدامات مناسب بیماران و خانواده های آنان بویژه قشر ضعیف جامعه را یاری داده و به فرمان رهبری جامعه عمل بپوشانیم.

وی گفت: انتظارمی‌رود آسیب‌دیدگان اجتماعی جامعه بخصوص مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در این برنامه بیشتر مورد توجه باشند چرا که خدماتی که بیمه به این قشر ارائه می‌دهد، جوابگوی نیاز درمانی آنها نیست.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد: علاوه بر مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، تعدادی از بیماران ما جزو بیماران خاص هستند که هر چند خدماتی را از مجموعه علوم پزشکی می‌گیرند اما خواستار خدمات و توجه بیشتر هستند.

وی با تاکید بر خدمات رسانی بیمه‌ای بیشتر به روستاییان و تلاش برای کنترل برخی از بیماری ها همانند فلج اطفال در این مناطق از رسانه ها خواست سازمان های بیمه گر را در زمینه آگاهی بخشی به جامعه در زمینه خدمات شان یاری دهند.

برچسب ها: منتخب استانها