امروز: 1399/04/15 | Sunday 5th of July 2020
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان:

پرداخت مطالبات مراکز درمانی درخوزستان شرایط قابل قبولی دارد

مدیر کل بیمه سلامت استان خوزستان گفت: در حال حاضر در مقایسه با بسیاری از استان های کشور در موضوع پرداخت ها جلوتر بوده و عملکرد بهتری داشتیم.

علی خسروی مدیر کل بیمه سلامت خوزستان درگفت وگو با خبرنگار آی هینا گفت: بیان مشکلات خوزستان با زبان مشترک در جذب اعتبارات موثر است

 وی افزود: با هم افزایی مسئولان استانی، دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی خوزستان و همچنین با رایزنی هایی که با سازمان بیمه سلامت کشور صورت گرفت، در سال جاری شرایط نسبت به سال های گذشته درزمینه پرداخت ها بهتر شد.

 مدیر کل بیمه سلامت خوزستان با اشاره به اینکه امسال توانستیم وظایف خود را در قبال مردم رنج کشیده استان انجام دهیم گفت:  در حال حاضر در مقایسه با بسیاری از استان های کشور در موضوع پرداخت ها جلوتر بوده و عملکرد بهتری داشتیم.

 خسروی با تاکید براینکه کارکنان حوزه بهداشت و درمان خوزستان از اقشار زحمتکش و دلسوز جامعه هستند تصریح کرد : این کارکنان خدماتی در حوزه سلامت به مردم استان و دیگر استان ها ارائه می دهند و با توجه به بار مراجعات زیاد از سایر استان ها، فرسودگی شغلی را به جان می گیرند، اما از ارائه خدمات شانه خالی نمی کنند.

 مدیر کل بیمه سلامت خوزستان تاکید کرد : از نظام بهداشت و درمان استان انتظاراتی داریم که مهمترین آن ها این است که در همه سطوح، بودجه ای که در اختیار دانشگاه ها و دانشکده ها قرار می گیرد در سرفصل مربوط به خود هزینه شود، همچنین تلاش می کنیم در این زمان که توسعه استان در همه وجوهات انجام می شود، بهبود کیفیت خدمات به بیمه شدگان سلامت را با تمام توان انجام دهیم./22

برچسب ها: منتخب استانها