امروز: 1399/03/18 | Sunday 7th of June 2020
مدیرکل بیمه سلامت استان یزد خبر داد:

پرداخت مطالبات مراکز درمانی یزد

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد گفت: چهار میلیارد و چهارصد میلیون تومان طلب مراکز درمانی، پزشکان، داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌های طرف قرارداد با این اداره کل پرداخت شد.

محمد دریجانی در گفت و گو با خبرنگار آی هینا در یزد با اشاره به وضعیت پرداختی مطالبات موسسات درمانی طرف قرار داد این بیمه گفت: مطالبات مراکز دولتی دانشگاهی به مبلغ  ۲ میلیارد و هشتصد میلیون تومان تا پایان مردادماه، بیمارستان‌های خصوصی به مبلغ یک میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون تومان تا پایان همین ماه و  داروخانه ها خصوصی به میزان یک میلیارد و نهصد میلیون تومان تا پایان شهریورماه سال جاری پرداخت شده است.

 وی افزود: همچنین مطالبات آزمایشگاه بخش خصوصی به مبلغ یکصد میلیون تومان ، مراکز تصویر برداری به مبلغ ششصدو پنج میلیون تومان و مراکز فیزیوتراپی به مبلغ ۳۸ میلیون و پانصد هزار تومان تا پایان مردادماه واریز شده است.

 دریجانی همچنین از پرداخت مطالبات درمانگاه‌ها طرف قرارداد این اداره کل به مبلغ  ۵۹ میلیون تومان تا پایان مردادماه و پزشکان و دندانپزشکان به مبلغ  ۳۱۶ میلیون تومان تا پایان همین ماه خبر داد و تصریح کرد: مجموع بیمه شدگان سلامت استان ۳۵۸ هزار نفر است.

برچسب ها: منتخب استانها