امروز: 1399/07/09 | Wednesday 30th of September 2020
مسئول روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر:

توانمندسازی و حمایت از ظرفیت‌های تولید و نشر محتوا مهم‌ترین هدف کارگروه تولید محتوا است

مسئول روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: توانمندسازی و حمایت از ظرفیت‌های تولید و نشر محتوا مهم‌ترین هدف  کارگروه تولید محتوا است.

محمد دوبرادران در گفت و گو با خبرنگار آی هینا گفت: تشکیل کارگروه تولید محتوا برای بررسی اهداف و وظایفی است که بتواند در زمینه فضای مجازی راهگشا باشد و از این راه بتوانیم بسترهای لازم را برای هرچه بهتر نشان دادن فعالیت های ارزشمند سازمان بیمه سلامت مهیا کنیم.

مسئول روابط عمومی بیمه سلامت بوشهر افزود: شناسایی، توانمندسازی و حمایت از ظرفیت‌های تولید، نشر محتوا و خدمات در فضای مجازی مهم‌ترین هدف کارگروه تولید محتوا است و امیدواریم با همکاری همه اعضاء بتوانیم گامی مثبت در این راستا برداریم.

وی تصریح کرد: تولید محتوا ارائه اطلاعات با یک هدف خاص به مخاطبان در یک فرم خاص است ، امروزه اهمیت تولید محتوا به ویژه در فضای مجازی بسیار پررنگ شده است ، بدون شک برگزاری نشست ها و تشکیل کارگاه های آموزشی باعث می شود تا در خصوص اطلاع رسانی به بیمه شدگان و مراکزی که خدمات بیمه سلامت را به بیمه شدگان ارائه می دهند؛ گامهای مثبتی برداشته شود.

مسئول روابط عمومی بیمه سلامت استان بوشهر گفت : باید در تولید محتوا توجه داشته باشیم چه موضوعاتی برای مخاطبان ما اهمیت بیشتری دارد ، آنها را شناسایی کنیم و بر اساس آن تولیدات ارائه نمائیم تا اثرگذارتر باشد.

برچسب ها: منتخب استانها