امروز: 1399/07/09 | Wednesday 30th of September 2020
مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان خبر داد :

پرداخت مطالبات سال جاری موسسات تشخیصی و درمانی بخش خصوصی

مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان گفت:مطالبات سه ماهه اول سال 99 موسسات تشخیصی و درمانی بخش خصوصی از جمله پزشکان ، دندانپزشکان ، درمانگاهها، پاراکلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها ، مراکز تصویربرداری ، فیزیوتراپی وهمچنین کلیه مطالبات بیمارستانهای خصوصی و مراکز جراحی محدود به طور کامل تسویه شده است .   

دکتر جمشید محمدی در گفت‌وگو با آی‌هینا از تلاشهای شبانه روزی سرپرست محترم سازمان بیمه سلامت ایــران در تامین و پرداخت مطالبات سال 98 موسسات درمانی طرف قرار داد که نشان از توجه ویژه ایشان به موضوع رضایتمندی طرف قرار داد و ارائه خدمت مطلوب و با کیفیت به بیمه شدگان می باشد قدردانی کرد .

مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان افزود: در سال جاری  185 میلیارد تومان  از مطالبات موسسات تشخیصی و درمانی طرف قرار‌داد پرداخت شده است که از این میزان  100میلیارد تومان برای تسویه بدهی سال 98 و85 میلیارد تومان برای سال 99 است . 

وی ادامه داد: مبلغ 76  میلیاردتومان  به مراکز دولتی و دانشگاهی مانند بیمارستانهای دولتی و شبکه بهداشت و پزشکان خانواده پرداخت شده است و همچنین مبلغ 109 میلیارد تومان به مراکز خصوصی اعم از پزشکان و داروخانه ها و پاراکلینیک‌ها، آزمایشگاهها، مراکز تصویر برداری و فیزیوتراپی پرداخت شده است .

محمدی گفت: برای مبارزه باویروس کرونا ازهمه بیمه شدگان وشهروندان گیلانی تقاضا دارم که برای کمک به سلامتی افراد جامعه پروتکل های بهداشتی را رعایت کنندو بارعایت اصول بهداشتی درراه مبارزه باویروس کرونا باتلاشگران عرصه سلامت هم صدا وهمراهی لازم راداشته باشند.

وی یاد آور شد: نیمی ازجمعیت استان گیلان تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد که اداره کل جهت ارائه خدمات مطلوب وبهینه وخرید راهبردی خدمات برای بیمه شدگان بابیش از هزارو 700موسسه درمانی درسطح استان طرف قرارداد است.

برچسب ها: منتخب استانها