امروز: 1399/07/09 | Wednesday 30th of September 2020

انتخاب اداره کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان به عنوان دستگاه برتر در این استان

مدیرکل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان گفت: هر ساله دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی در حوزه‌های مختلف مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و از همین رو امسال اداره کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در گروه «سلامت و رفاه اجتماعی» در جشنواره شهید رجایی به عنوان دستگاه برتر انتخاب شد.

رضا عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار آی هینا در سیستان و بلوچستان افزود: اداره کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در راستای سیاست‌ها و اهداف سازمان بیمه سلامت و بر اساس رویکرد مشتری مداری، دانش محوری و در راستای کاهش مخاطرات مالی و کاهش هزینه‌های درمانی از جیب مردم و اجرای برنامه‌های چهارگانه هوشمند سازی الکترونیک و تسهیل در ارائه خدمات به بیمه شدگان و همچنین افزایش کیفیت خدمات درمانی و پرداخت به روز مطالبات مؤسسات درمانی طرف قرارداد و همچنین برطرف کردن نیازهای بیمه‌ای اقشار کم درآمد جامعه جایگاه واقعی خود را در بین مردم پیدا کرده است.

 مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان اظهار کرد: خدمات این اداره کل منجر به رضایت مندی بیش از ۹۳ درصدی بیمه شدگان استان شده است.

 عباسی بیان کرد: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در قالب جشنواره شهید رجایی در سطح استانی و ملی و بر اساس شاخص‌های طراحی شده انجام می‌شود.

برچسب ها: منتخب استانها