امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر مطرح کرد :

لزوم توجه به افزایش دانش سلامت جامعه هدف

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: باید به مواردی مانند افزایش دانش سلامت جامعه هدف، اطلاع رسانی در زمینه وظایف، اختیارات و برنامه های سازمان و حقوق بیمه شدگان و بیماران در مراکز سلامت اهمیت زیادی داده شود.

به گزارش خبرنگار آی‌هینا، دکتر پرویز رمضانی در اولین جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان وظایف و نقش سازمان بیمه سلامت را تشریح و بر اهمیت هم اندیشی با روابط عمومی‌ها و بهره مندی از نظرات آنان برای اطلاع رسانی بهتر در راستای دستیابی به اهداف سازمانی تأکید کرد.
مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر ادامه داد: با توجه به اهمیت دیدگاه‌ها و نظرات مدیران روابط عمومی دستگاه‌هایی که بیشترین ارتباط از نظر جامعه هدف با اداره کل بیمه سلامت استان بوشهر دارند ، این جلسه هم اندیشی برگزار گردیده تا ارزیابی دقیقتری از وضعیت بیمه سلامت داشته باشیم و انتظار داریم با یک نگاه متفاوت و آشنایی شما با خدمات بیمه سلامت ، این اداره کل را در اطلاع رسانی به مردم عزیز استان یاری کنید و اگر دراین راستا نواقصی و اشکالاتی دیده می شود با کمک یکدیگر برای حل آن اقدام کنیم.
رمضانی گفت: با اجرای طرح تحول در نظام سلامت امکان اینکه تمام افراد جامعه تحت پوشش بیمه سلامت قرار بگیرند فراهم شده است و برخورداری از این خدمات نیازمند آگاهی و اطلاع مردم از اهمیت پوشش بیمه سلامت است.

برچسب ها: منتخب استانها