امروز: 1399/08/03 | Saturday 24th of October 2020
رئیس اداره رسیدگی به اسناد پزشکی استان کرمانشاه خبر داد:

اجرای نسخه نویسی الکترونیک از تیرماه سال جاری

 رئیس اداره رسیدگی به اسناد پزشکی استان کرمانشاه گفت: تمامی نسخ سرپایی خصوصی پزشکان طرف قرارداد از تیرماه سال جاری از طریق سامانه نسخه نویسی الکترونیک پذیرش می‌شود. 

محسن موقوفه ای در گفت وگو با آی هینا با اشاره به اینکه در روند رسیدگی به اسناد سرپایی تسریع و اولویت با اسناد الکترونیک پزشکان ،داروخانه ها و مراکز پاراکلینیک است، بیان کرد: به منظور پرداخت به موقع مطالبات مراکز طرف قرارداد و با هدف ایجاد انگیزه و مشوق جهت همکاری بیشتر در اجرای پروژه نسخه نویسی الکترونیک در استان این راهکار اتخاذ شده است.   

رئیس اداره رسیدگی به اسناد پزشکی استان کرمانشاه افزود: برای این منظور علاوه بر آموزش حضوری موسسات درمانی مشمول نسخه نویسی الکترونیک،به صورت تلفنی و یا حتی بازدید از مراکز درمانی و رفع ابهامات و اشکالات موجود و ایجاد گروه‌های هم اندیشی جهت تبادل اطلاعات و نظرات فی مابین نیز اقدام شده است.

وی گفت: همچنین با هدف هماهنگی و جلب همکاری در اجرای مطلوب پروژه نسخه نویسی الکترونیک با مراجع ذیصلاح مانند، انجمن های تخصصی، سازمان نظام پزشکی،دانشگاه علوم پزشکی و استانداری کرمانشاه رایزنی‌های لازم انجام شده است.

موقوفه ای تاکید کرد: در حال حاضر تبادل و رسیدگی به اسناد بیمارستان های دولتی دانشگاهی به صورت الکترونیک و از طریق سامانه رز انجام می‌شود که در بیمارستان‌های خصوصی دولتی غیر دانشگاهی  نیز در حال تکمیل و راه اندازی است.

برچسب ها: منتخب استانها