امروز: 1399/09/11 | Tuesday 1st of December 2020
مدیرکل بیمه سلامت مازندران:

استقرار سازمان الکترونیک از اهداف بیمه سلامت در راستای پدافند غیر عامل است

مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به اینکه استقرار سازمان الکترونیک از اهداف بیمه سلامت در راستای پدافند غیر عامل است، گفت: هدف ما در بیمه سلامت این است که یک نظام سلامت تاب آور داشته باشیم تا بتواند در تمامی شرایط و در مواجهه با تهدیدات مختلف، پاسخگو باشد.

به گزارش خبرنگار آی‌هینا، رسول ظفرمند، در دیدار با حمید بخشی مدیرکل پدافند غیرعامل استان مازندران بیان کرد: با توجه به اهداف سازمان بیمه سلامت در توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری و افق های پیش رو در افزایش خدمات رسانی الکترونیک به بیمه شدگان، سازمان بیمه سلامت بیشترین برنامه های خود را حرکت به سمت استقرار سازمان الکترونیک قرار داده است.
 
مدیرکل بیمه سلامت مازندران با بیان این که حوزه سلامت باید تهدیدات خود را شناسایی کرده و برای این تهدیدات، برنامه بازدارندگی و پاسخ داشته باشد، افزود: امروز تهدیدات دشمن در مقایسه با دوران دفاع مقدس تفاوت داشته و برای مقابله با تهدیدات نوین باید آموزش های لازم در راستای آگاه سازی و افزایش توانمندی مردم ارایه شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به فضای سایبری و رشد جامعه با گسترش فضای مجازی، دولت الکترونیک و ارائه الکترونیک خدمات، دشمن تغییر رفتار داده و از ابزارها و پدافند عامل کمتر استفاده می کند.
 
ظفرمند هدف از پدافند غیر عامل در حوزه بیمه سلامت را استمرار خدمات بهداشتی و درمانی در حوزه بیمه ای همچنین هرگونه اقدامی که موجب کاهش آسیب‌پذیری نیروی‌انسانی ، ساختمان‌‌ها ، تاسیسات ، تجهیزات ، اسناد و .... در بحران ها می شود ، برشمرد.
 
وی افزود: از تعاریف مختلفی که برای پدافند غیر عامل شده به این مهم می رسیم که باید سلامت پایدار داشته باشیم؛ در بحث سلامت پایدار، پوشش همگانی سلامت به همراه امنیت سلامت ، مکمل یکدیگرند.
 
مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: با توجه به اهداف سازمان بیمه سلامت در توسعه زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری و افق های پیش رو در افزایش خدمات رسانی الکترونیک به  بیمه شدگان، سازمان بیمه سلامت بیشترین برنامه های خود را حرکت به سمت استقرار سازمان الکترونیک قرار داده است.

برچسب ها: منتخب استانها