امروز: 1399/09/11 | Tuesday 1st of December 2020
مدیرکل بیمه سلامت بوشهر :

ارتقاء کیفیت خدمات سلامت و حمایت مالی از بیمه شدگان اولویت بیمه سلامت است

مدیرکل بیمه سلامت بوشهر گفت: ارتقاء کیفیت خدمات سلامت و حمایت مالی از بیمه شدگان در برابر هزینه های سلامت از مهمترین دغدغه های سازمان بیمه است.

دکتر رمضانی در گفت و گو با خبرنگار آی هینا گفت : سازمان بیمه سلامت بر اساس تکلیف قانونی در راستای تکمیل و تعمیم پوشش بیمه ای برای آحاد جامعه تلاش می کند و ارتقاء کیفیت خدمات سلامت و حمایت مالی از بیمه شدگان در برابر هزینه های سلامت از مهمترین دغدغه های سازمان است.

مدیرکل بیمه سلامت بوشهر افزود: خوشبختانه طی سال های گذشته با اجرای طرح تحول در نظام سلامت ، فعالیت های خوبی در حوزه بیمه صورت گرفته است که می توان فراهم شدن امکان بیمه نمودن افراد بصورت رایگان و گسترش تعهدات سازمان را از جمله دستاوردهای آن دانست.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی و ابتلای جمعیت زیادی از مردم به ویروس کرونا ، مقرر گردیده است سازمان بیمه سلامت بدون انجام ارزیابی وسع ، آن دسته از افرادی را که فاقد پوشش بیمه ای هستند ، بصورت رایگان بیمه کند.

مدیرکل بیمه سلامت بوشهر گفت : با توجه به پذیرش بیماران کرونایی توسط بیمارستان های دولتی درسطح استان و در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم و کاهش پرداختی بیمه شدگان بابت هزینه درمان، در ابتدای آبانماه طی تفاهم نامه ای که با دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان های تأمین اجتماعی و قائم(عج) سپاه پاسداران به امضاء رسید ، بیمه شدگان بیمه سلامت خدمات سرپایی و بستری را با تعرفه دولتی در بیمارستان های مذکور دریافت خواهند کرد.

رمضانی افزود : سازمان بیمه سلامت جهت خدمت رسانی بهتر به بیمه شدگان باید مطالبات مراکز و مؤسسات طرف قرارداد خصوصاً بیمارستان ها را به موقع پرداخت نماید تا آنان با مشکل مواجه نشوند و این امر با حمایت و همکاری نمایندگان در مجلس شورای اسلامی در زمان تصویب اعتبارات سازمان بیمه سلامت در بودجه سالیانه محقق خواهد شد.

برچسب ها: منتخب استانها