امروز: 1399/12/15 | Thursday 4th of March 2021
رئیس اداره اسناد پزشکی بیمه سلامت گلستان خبرداد :

ثبت 101 هزار نسخه الکترونیکی طي آبان ماه سال جاري

رئیس اداره اسناد پزشکی بیمه سلامت گلستان از ثبت 101 هزار و 674 نسخه الکترونیک طی آبان ماه سال جاري خبر داد .

حسینعلی انصاری در گفت و گو با آي هينا بيان كرد: با ادامه اجرای طرح نسخه الکترونیک در استان گلستان ، 652 موسسه طرف قرار داد، صورتحساب آبان ماه نسخ خود را با ثبت 101 هزار و 674 نسخه الکترونیک به مبلغ 44 میلیارد و 736 میلیون ریال به اداره کل بیمه سلامت ارسال کرده اند .

 وی افزود : از این تعداد ، 403 موسسه، مطب و درمانگاه ، با ثبت 49 هزار و 801 نسخه الکترونیک به مبلغ 6 میلیارد و 764 میلیون ریال ، اقدام کرده و صورت حساب آبان ماه خود را به صورت الکترونیک ارسال کرده اند .

انصاری ادامه داد : 249 مرکز طرف قرار داد شامل داروخانه ، آزمایشگاه ، پرتو پزشکی و درمانگاه با ثبت 51 هزار و 873 نسخه الکترونیک به مبلغ 37 میلیارد و 972 میلیون ریال اقدام به نسخه پیچی الکترونیک کرده و صورتحساب آبان ماه خود را به صورت الکترونیک ارسال کرده اند .

 رئیس اداره اسناد پزشکی بیمه سلامت گلستان گفت : از ابتدای مهر ماه سال جاری پیکر بندی و ثبت داده های درمانگاه های خصوصی طرف قرارداد در سامانه های بیمه سلامت انجام شده و از 26 درمانگاه خصوصی طرف قرارداد 14 درمانگاه صورتحساب آبان ماه خود را به صورت الکترونیکی ارسال و طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک را اجرا کردند .

 وی بیان کرد : همچنین پیکر بندی و ثبت داده مراکز دولتی دانشگاهی هم جهت اجرای طرح نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک تا پایان سال جاری توسط سازمان متبوع برنامه ریزی شده که امیدواریم با اجرای طرح فوق در مراکز دولتی دانشگاهی و تمامی موسسات طرف قرارداد هدف اصلی طرح که کاهش کاربرد دفترچه کاغذی بوده ، محقق شود .

برچسب ها: منتخب استانها